TDF | 15.12.2018 | Trabzon Dernekleri Federasyonu

TRABZON DERNEKLERİ FEDERASYONU YÖNETİMİ

              GÖREVİ                                                                                                ADI SOYADI

Başkan                                                                                               İsmail Hakkı Şatıroğlu

1.Bölge Başkan Vekili                                                                             Muzaffer Bayraktar

2.Bölge Başkan Vekili                                                                            Yusuf Kızıldağ

3.Bölge Başkan Vekili                                                                            İsmail Turgut Öksüz

Sayman                                                                                                     İbrahim Akın

Genel Sekreter                                                                                        Dilek Bulut

Kültür ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yard                               Ali Turan Gür

Tanıtım, Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı                              Fatih Kaya

Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı                                      Mustafa Sarı

Teşkilatlanmadan , STK’lardan Sorumlu Başkan Yard.                   Etem Coşkun

Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı                                              Yüksel Yılmaz

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı                            Mehmet Köroğlu

AR-GE’den Sorumlu Başkan Yardımcısı                                            Abdullah Özcan

Ekonomik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı                             Hafız Şirazi Kaba

Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı                                   Nurettin Çakmak

Etkinliklerden Sorumlu Başkan Yardımcısı                                    Ahmet Metin Hayıroğlu

İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı                                      Hasan Keskin

Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı                                   Evren Sancak

Trabzon Temsilcisi                                                                                Mustafa Durmuş

Yönetim Kurulu Üyesi                                                                          Aslan Bulut

Yönetim Kurulu Üyesi                                                                         Cemal Güvercin

Yönetim Kurulu Üyesi                                                                         İsmail Hakkı Aktaş

Yönetim Kurulu Üyesi                                                                         İbrahim Yılmaz

Yönetim Kurulu Üyesi                                                                         Ali Osman Esertaş

Yönetim Kurulu Üyesi                                                                         Mustafa Şahin (Mecit)

Yönetim Kurulu Üyesi                                                                         Ali Erata

Yönetim Kurulu Üyesi                                                                        Mehmet Şimşek

Yönetim Kurulu Üyesi                                                                        İlker Bakioğlu

Yönetim Kurulu Üyesi                                                                        Aziz Taşkın

Yönetim Kurulu Üyesi                                                                       Abdulkadir Meriç

Yönetim Kurulu Üyesi                                                                       Hasan Kul

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                           Köksal Bayraktar

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                           Kamil Karabak

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                           Mustafa Şahin (Kenan)

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                           Kani Saka

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                           Özcan Birlik

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                           Oğuzhan Usta

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                           Baki Gülle

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                           Mustafa Şahin (Şükrü)

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                           Mustafa Kara

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                           Yunus Gürdamur

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                          Bekir Durmuş

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                          Serkan Şengül

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                          Süleyman Hilmi Hayıroğlu

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                          Hızır Aktürk

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                           Eyüp Gürek

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                           Abdurrahman Ersoy

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                            Bünyamin Küçük

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                             Murat Akdeniz

Yedek Yönetim Kurulu Üyesi                                                             Katip Kılıç

     ONURSAL BAŞKANLAR

Tahsin Usta

Nurettin Turan

Mustafa Demir

DENETİM KURULU ASIL                                                              DENETİM KURULU YEDEK

1.HAKAN İLHAN                                                                                1. FATİH KURUMAHMUTOĞLU

2.EMREHAN ÇAĞRI TURAN                                                          2. HASAN ÇÖMLEK

3.EKREM KESKİN                                                                             3. MİKAİL DERVİŞOĞLU

4.İSMAİL KIZILDAĞ                                                                        4. BÜLENT CUMUR

5.RECEP ALTINTAŞ                                                                          5. ZÜLEYHA ŞEKERCİ

6.ERDOĞAN DEMİR                                                                        6.SİNAN SUİÇMEZ

7.RESUL DELEN                                                                               7.İBRAHİM DORUL

     DİSİPLİN KURULU ASIL                                                         DİSİPLİN KURULU YEDEK

  1. MUSTAFA BİRİNCİ                                                                        1.YAVUZ KUKUL
  2. ALİ RIZA BALCI                                                                             2 .İRFAN ZENGİN
  3. SALİH ZEKİ DURMUŞOĞLU                                                      3. SAMİ BABUŞÇU
  4. ALİ KEMAL ÇİÇEK                                                                        4. BAHATTİN AYDIN
  5. METİN BABUŞCU                                                                          5.EROL YANIK

     ÜST KURUL DELEGELERİ

1. NURETTİN TURAN

2. İSMAİL ŞATIROĞLU

3. MUSTAFA DEMİR

4. MREHAN ÇAĞRI TURAN

5. YUSUF KIZILDAĞ

6.  İBRAHİM AKIN

7.   DİLEK BULUT

8.   İSMAİL TURGUT ÖKSÜZ

9.    MUZAFFER BAYRAKTAR

10.   ALİ TURAN GÜR

11.   HAFIZ ŞİRAZİ KABA

12.  ASLAN BULUT

13.  ETEM ÇOSKUN

14.  HASAN KESKİN

15.  MUSTAFA SARI

16. AHMET METİN HAYIROĞLU

17.  ALİ OSMAN ESERTAŞ

18.  MUSTAFA ŞAHİN (MECİT)

19.  İSMAİL HAKKI AKTAŞ

20.  CEMAL GÜVERCİN

21.  NURETTİN ÇAKMAK

22.  İBRAHİM YILMAZ

23.  ALİ ERATA

24.   YÜKSEL YILMAZ

25.  MEHMET ŞİMŞEK

26.  FATİH KAYA

27.  İLKER BAKİOĞLU

28.  İSMAİL TOPEL

29.  EVREN SANCAK

30.  ABDULLAH ÖZCAN

31.  ABDULKADİR MERİÇ