sv

BAYRAMPAŞA TRABZONLULAR DERNEĞİ AÇILDI

31 Ağustos 2016 10:39

Bayrampaşa Trabzonlular Derneğinin açılışı 25 Mayıs 2014 Pazar günü gerçekleştirildi.
Açılışa çok sayıda siyasi ve iş adamının katıldığı derneğin açılış konuşmasını Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Demir yaptı.

Dernek Başkanı İbrahim Ersin açılıştaki sunum konuşmasında; “Bayrampaşa’da Trabzonluların birlik beraber içinde olması için bu derneğin kurulmasını gerekli gördük. Amacımız burada Trabzonlu hemşerilerimize hizmet etmek ve sorunlarıyla yakından ilgilenmektir. Derneğe katılım sağlayan tüm yöneticilerimize iş adamlarımıza ve siyasilerimize teşekkür ederiz.” Dedi. Daha sonra söz alan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner; “Bu gibi derneklerin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.

Bayrampaşa da yaşayan Trabzonlu kardeşlerimize çok faydalı olacağını düşünüyorum. Belediye olarak biz de bu gibi dernekleri her zaman destekliyoruz ve Bayrampaşa Trabzonlular Derneğine de desteklerimizi esirgemeyeceğiz.” Dedi. Bayrampaşa Trabzonlular Derneğinin açılışına Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, AK Parti İlçe Başkanı Cemil Yıldız, Trabzon Dernekleri Federasyon Başkanı Mustafa Demir, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcı Gökhan Balekoğlu, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Acar, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Pergel, Katıldılar.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.