sv

Geleneksel iftarımız

31 Ağustos 2016 10:49

Geleneksel iftar soframızda Trabzonluları bir araya getirdik

Trabzon Dernekleri Federasyonunun her yıl geleneksel olarak Ramazan ayının ikinci Cuma günü düzenlediği iftar yemeğine ilgi büyüktü.

Geleneksel iftar soframızda Trabzonluları bir araya getirdik

Trabzon Dernekleri Federasyonunun her yıl geleneksel olarak Ramazan ayının ikinci Cuma günü düzenlediği iftar yemeğine ilgi büyüktü. Trabzonlu dernek başkanları, sanatçılar, siyasetçiler, iş adamları ve gazeteciler aynı sofrada bir araya geldi.

Trabzon Dernekleri Federasyonu geleneksel İftarı 11 Temmuz 2014 Cuma günü Zeytinburnu SUR tesislerinde Gerçekleştirildi.Zeytinburnu Sur Restruantta verilen iftar yemeğine katılanlar arasında: TDF’ ye bağlı olan veya olmayan İstanbul’da faaliyet gösteren 200 Dernek başkanı ya da temsilcisi, Anadolulun çeşitli illerinde faaliyet gösteren birçok İl dernek başkanı, İstanbul’da faaliyette olan Karadeniz illeri Federasyon ve Konfederasyon Başkanları, temsilcileri ve üyeleri, kardeş il Dernek başkanları, çok sayıda Trabzonlu üst düzey bürokrat,Basın İlan Kurum Genel Müdürü Mehmet Atalay ile Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu’da vardı.

Trabzon Dernekleri Federasyonu genel başkanı Mustafa Demir her yıl ramazan ayının ikinci cumasında bir araya geldiklerini belirterek “Bu mübarek ayda dayanışma ve kaynaşma adına bir araya gelmenin mutluğunu ve onurunu yaşıyoruz”. dedi.

buyuk_iftarimizi_gerceklestirdik_h273

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.