sv

1 MEŞALE DE BİZ YAKTIK

31 Ağustos 2016 10:51

1 MEŞALE DE BİZ YAKTIK

Trabzonspor’un İstanbul’daki taraftar grupları 47. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdikleri etkinliğe destek vererek 1 Meşale de biz yaktık.

1 MEŞALE DE BİZ YAKTIK

Trabzon Dernekleri Federasyonu olarak Trabzonspor’un İstanbul’daki taraftar grupları 47. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdikleri etkinliğe destek vererek 1 Meşale de biz yaktık. “1 meşale de sen yak” organizasyonuyla Haliç’te toplanan bordo mavili taraftarlar yaktıkları yüzlerce meşaleyle renkli görüntüler oluşturdu.

MEŞALELER HALİÇ’TE YANDI

Trabzonspor’un İstanbul’daki taraftar grupları 47. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdikleri etkinlikte bir araya geldi. “1 meşale de sen yak” organizasyonuyla Haliç’te toplanan bordo mavili taraftarlar yaktıkları yüzlerce meşaleyle renkli görüntüler oluşturdu. Haliç’te yapılan toplu iftar ve meşale yakmak için toplanan Trabzonlu gençler saatlerce tezahürat yaptılar. 20 Temmuz Pazar günü 17.00 – 23.00 saatleri arasında Haliç’te toplanan Trabzonlu gençleri aileleri de yalnız bırakmadılar. Aileler bir yandan piknik yaparken bir yandan da etkinliğe destek verdiler.

TDF TAM KADRO HALİÇ’TE

İstanbul da bulunan tüm taraftar dernekleri, gurupları ve platform yetkilileri ile birlikte Trabzon Dernekleri Federasyonu olarak etkinliğe Yönetim Başkanlık düzeyinde ve Gençlik Komisyonu tam kadro katılarak destek verdik. Etkinlik öncesinde Federasyonumuz bilgi bankasından yaklaşık 18 bin kişiye mail – sms çektik ve haliç sularında meşale yakarak turlayan 47 takanın da sponsoru olduk.

1 MEŞALE DE SEN YAK

Kemençe ve Horon
Trabzonspor TIR’ı satış noktası
Meşale Satış Noktası
Adalet için Fener’i Yak imza standı
Trabzonspor Yönetici, Sanatçı ve Spor Yazarları
3300 Kişilik İftar ve Gazze için Dua
3500 Meşale ile Geceyi Aydınlatılması
Final’de Havai Fişek ve Sürpriz Lazer Gösterileri
Mavi Karadeniz TV Canlı yayın,
Tek Rumeli TV katılımlarıyla Haliç’e gelemeyenler için izleme fırsatı..
Not: Kimse Formasız, Bayraksız, Atkısız vb. gelmemeyi unutmasın.
Yer: Eyüp Lisesi yanı, Eyüp Teleferik Karşısı.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.