sv

TRABZON ZİYARETLERİNİ TAMAMLADI

31 Ağustos 2016 11:13

TDF – TRABZON ZİYARETLERİNİ TAMAMLADI

Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Demir, Başkanvekili Hüseyin Ayaz, Genel Sekreter Ali Turan Gür, Yönetim Kurulu üyesi Hasan Uzun, Gençlik Komisyonu üyesi Sena Çelenkoğlu İle Ruan Ajans – Canan Karavit’ten oluşan ziyaret Heyeti Trabzon Ziyaret Programını Tamamladı.
ETKİNLİK İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
Trabzon Dernekleri Federasyonu; Ekim Ayında İstanbul Feshane’de Gerçekleştireceği “İstanbul, Trabzon Tanitim Günleri Ve Trabzon’un 553. Fetih Kutlaması” –Feshane Etkinlikleri- Kapsamında daha önce ilçe Belediye Başkanları ve Kaymakamlarına ziyaret etmişti. Bu kez de Trabzon’da Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile Resmi Kurumlar ve Sivil Toplum Kuruluşlarını Kapsayan Ziyaretlerini Tamamladılar.

Trabzon’un Fethinin 553. Yıldönümü Kutlamaları ve Trabzon Tanıtım Günleri etkinliği ile ilgili görüşmeler ve Trabzon’dan katılımlar konusunda bilgilendirme çalışmaları için Trabzon’da gerçekleştirilen ziyaretlerde;
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı: Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu
Trabzon Olgunlaşma Enstitüsü Müdürü: Nurgül Karagöz
Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı: Turgut Özdemir
K.T.Ü. İlahiyat Fakültesi Dekanı: Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu
KTÜ Rektör yardımcısı Necati Tüysüz,
Umut Ve Savaşım Derneği Başkanı: Dr. Nimet Baki
Trabzon Sanayi Ve Girişimci İş Adamları Derneği Başkanı: Cemil Genç
Trabzonspor Kulubü Başkanı: İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu
Trabzon Valisi: Abdil Celil Öz
Trabzon Ticaret Borsası: Şükrü Güngör Köleoğlu
Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı: Ahmet Külekçi, ziyaret edildiler.
Trabzon Dernekleri Federasyonu ziyaret Heyeti; Akyzazı’da devam etmekte olan Trabzonspor’un “Yeni Stadyumu inşaatını da yerinde inceleyerek son gelişme aşamasını yerinde gördüler.

TDF – Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Mustafa DEMİR ziyaret edilen kurumlara TDF’nin çalışmaları hakkında ve 23 – 26 Ekim’de İstanbul Feshane’de yapılacak etkinlik hakkında genel bilgiler vererek görüş alışverişi yaptıktan sonra günün önemine uygun birer plaket sundu.
Ziyaret edilen Kaymakamlar, Belediye Başkanları ve TDF yöneticileri; uzun, sıcak, dostane görüşmeleri sonunda Feshane’de buluşmak üzere sözleştiler.
TDF – Trabzon Dernekleri Federasyonu Trabzon Ziyaretlerini Tamamlayıp İstanbul’a Dönerek ziyareterine burada devam edecek.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.