sv

TRABZON ETKİNLİKLERİNİN 4.GÜNÜ

31 Ağustos 2016 11:57

FESHANE’DE TRABZON ETKİNLİKLERİNİN 4.GÜNÜ BİRBİRİYLE YARIŞAN PROGRAMLARLA SÜRDÜ.

“Trabzon’un Fethi’nin 553. Yıl Dönümü Kutlamaları” ve “Trabzon Tanıtım Günleri” Etkinlikleri 3.Günü ziyaretçileri çok sevindiren birbirinden güzel programlarla devam etti.

TRABZON TANITIM ETKİNLİKLERİ HAREKETLİ GEÇİYOR

Feshane’de Trabzon Etkinliklerinin 4.Günü Birbiriyle Yarışan Programlarla Sürdü.

“Trabzon’un Fethi’nin 553. Yıl Dönümü Kutlamaları” ve “Trabzon Tanıtım Günleri” Etkinlikleri 3.Günü ziyaretçileri çok sevindiren birbirinden güzel programlarla devam etti.

TRABZON TANITIM ETKİNLİKLERİ ÜÇÜNCÜ GÜNÜ ÇOK HAREKETLİ GEÇTİ

KÖK HÜCRE BAĞIŞÇISI KAZANIMI ve KAN BAĞIŞI KAMPANYASINDA 500 ŞİŞE KAN’A ULAŞILDI

TÜRKÖK Projesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı ile Türk Kızılayı arasında işbirliği protokolü imzalanmıştır. Bu protokol ile Türk Kızılayı ‘’Kök Hücre Bağışçısı Kazanımı’’ görevini üstlendi.
İstanbul Çapa Kızılay Kan Merkezi Müdürlüğünün İstanbul’da ilk ’Kök Hücre Bağışçısı Kazanımı kampanyasını Federasyonumuz Gençlik Komisyonu ile birlikte yapma kararı aldı. TDF Gençlik Komisyonu üyelerimiz, Çapa Kızılay Kan Merkezi ekibiyle birlikte Feshane’de kan bağışı kampanyası ile birlikte “Kök Hücre Bağışçısı Kazanımı” kampanyasına Feshane bahçesinde Kızılay çadırında devam ediyorlar. Federasyonun başkan vekili Hüseyin Ayaz da kan bağışı destek vererek kan verdi.

TDF GENÇLİK KOROSU 4 GÜN KONSERİNİ VERDİ

Trabzon Dernekleri Federasyonu; 25 kişilik Gençlik Korosu, Trabzon Türkülerinden oluşan repertuarı ile konser vermeye devam etti. Ziyaretçilerden büyük beğeni kazandı. Ayrıca Karadenizli sevilen ses sanatçıları ve gösteri ekipleri sahne aldılar. Karadeniz sanat camiasının önde gelen saygın sanatçısı Fuat Saka uzun bir konser verdi ve ziyaretçiler kendisini ayakta alkışlayarak eşlik ettiler.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.