sv

KARADENİZ GÖZDE GAZETESİ

31 Ağustos 2016 12:33

KARADENİZ GÖZDE GAZETESİNİN GELENEKSEL GECESİNE KATILDIK

Karadeniz Gözde Gazetesinin Geleneksel Gecesi Katılımcılara Memleket – Sıla Hasretlerini Giderdi. Katılımcılara Muzaffer Sürmen Tarafından Özel Ödüller Verildi.

KARADENİZ GÖZDE GAZETESİNİN GELENEKSEL GECESİNE KATILDIK

Karadeniz Gözde Gazetesinin Geleneksel Gecesine Genel Başkanımızın yurt dışında olması nedeniyle temsilen Başkan vekili Hüseyin Ayaz, Genel Sayman Salih Zeki Durmuşoğlu, Yönetim kurulu üyesi Hasan Uzun, Genel Başkan Danışmanı Asuman Durmuşoğlu, Gençlik Komisyonu Başkanı ve 15 kişilik yönetim kurulu üyeleri katılarak gecenin organizasyonunda yardımcı oldular.

TDF Ödülünü genel başkan vekili Hüseyin Ayaz gençlik kolları ödülünü başkan İbrahim Akın aldı. Karadeniz Gözde Gazetesi yayın hayatına başladığı ilk günkü gibi aynı heyecanla İstanbul’daki hemşerilerini geleneksel gecesinde buluşturdu. Gazetenin sahibi Muzaffer Sürmen geleneksel gecesinde her yıl bir araya getirdiği Karadenizlileri birbirleriyle tanıştırıyor. Birlik, beraberlik anlayış ve çizgisini devam ettiriyor. Karadeniz Gözde Gazetesi; Karadeniz Bölgesinin iş adamı, siyasetçi, bürokrat, Belediye ve Dernek camiasından memleketlerine hizmetleri dokunan hemşerilerine ‘Ödül Plaketi’ vermeye devam ediyor.

Karadeniz Gözde Gazetesi sahibi Muzaffer Sürmen; “Bölgemiz yatırıma, hizmete muhtaç. Bölgemize kim hizmet sağlarsa bizler Karadeniz Gözde Gazetesi olarak onu haber yapıp duyurarak ve ödüllendirerek duyarlılığımız gösteriyoruz. Bu nedenle bu yıl da aynı geleneği bozmadan ‘Ödül Takdim Gecemizi’ yineledik. Gecemizi yoğun katılım ile yaşadık. Hem müziğe doyduk, hem de Karadeniz kültürümüz ile aramızdaki hasreti giderdik.

Birlik olduğumuzu bir kez daha pekiştirerek göstermiş olduk.” Dedi. M. Sürmen’den Teşekkür; Tüm konuklarımızın, belediye başkanlarının, iş adamları, sivil toplum kuruluşu, spor, sağlık, eğitim, esnaf tüm çevrelerden yoğun katılımın olduğu gecemiz nedeniyle gazete olarak duyduğumuz onuru bir kez daha belirtir, sunucu Cansel Parsadan’a, sahne alan Davut Güloğlu, Erol Şahin, Gizem Kara, Zeynep Birinci, tüm sanatçılarımızı performanslarından ötürü tebrik ederiz. Bu gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm konuklarımıza tekrar teşekkür eder, önümüzdeki yıl yine aynı birlikteliği yaşama dileği ile. Dedi.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.