sv

ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN, GELECEĞİMİZ ÜŞÜMESİN

31 Ağustos 2016 12:41

ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN, GELECEĞİMİZ ÜŞÜMESİN

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekliyor.

“ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN, GELECEĞİMİZ ÜŞÜMESİN”

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekliyor.

TDF Gençlik Kolları ile Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği projede “Çocuklar Üşümesin, Geleceğimiz Üşümesin” sloganıyla yola çıkan gençler proje kapsamında; Ağrı İli Eleşkirt ilçesi Ergözü Köyü İlkokulunda okumakta olan ilkokul ve anaokulu öğrencilerinin kışlık kıyafetleri ile kırtasiye malzemesi ihtiyaçlarını tedarik etmek için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz yıl Van ili Çatak İlçesi Kayaboğaz ilkokuluna yardım yaparak buradaki öğrencileri sevindiren gençler şimdi de Ağrı İli Eleşkirt ilçesi Ergözü Köyü İlkokulundaki öğrencilerin yarınlara umutla bakmasına vesile olmak için ellerinden gelen tüm gayreti gösteriyorlar.

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle herkese örnek olan TDF Gençlik Kolları bu yılki projede kapsamı daha da genişleterek 200 ilkokul ve 20 anaokulu öğrencisinin kışlık kıyafet ihtiyaçları ve kırtasiye malzemelerini karşılamayı hedefliyor.

TDF Gençlik Kolları sosyal sorumluluk projesi için bir komisyon oluşturarak verimli ve başarılı bir çalışma gerçekleştirmeyi planlıyor. 10 kişiden oluşan komisyon öncelikle ihtiyaç listesini belirledi. Komisyon öğrencilerin mont, kazak, bot, çorap ihtiyaçlarını temin etmek ayrıca öğrencilere Trabzonspor bere,atkı,eldiven setleri hediye vermek, öğrencilerin kırtasiyelik ihtiyaçları ile birlikte Anaokulu öğrencilerine yönelik eğitim setlerinin temini için çalışmalarını sürdürüyor. Aralık ayının ilk haftasında TDF Gençlik Kolları Ağrıya giderek toplanan ihtiyaç malzemelerini öğrencilerimize dağıtacak.

Komisyon Başkanı Zafer TARKAN; ihtiyaçların temininde büyük yol aldık, en kısa zamanda yardımsever hemşerilerimizin desteğiyle tüm ihtiyaçları tamamlayarak öğrenci kardeşlerimize ulaştıracağımıza inanıyorum. Bizler bugüne kadar yaptığımız sosyal sorumluluk projelerinde imkanlarımızın yanında sevgimizi de paylaşarak mutlu ettiğimiz her bir bireyin mutluluğuyla mutlu oluyoruz. İnşallah Ağrıdaki 220 kardeşimizin yüzünde de aynı mutluluğu görüp onların da mutluluklarına ortak olacağız.

Herkesi bu sevgi paylaşımında yer almaya, katkı sağlamaya davet ediyoruz. “Çocuklar Üşümesin, Geleceğimiz Üşümesin” projesi için oluşturulan sosyal medya etkinliğinde proje hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN, GELECEĞİMİZ ÜŞÜMESİN

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.