sv

BASIN VE KAMUOYUNUN DİKKATİNE

01 Eylül 2016 10:48

BASIN VE KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Trabzon Dernekleri Federasyonu Kadın Komisyonumuz olağanüstü toplanarak Mersinde katledilen Özgecan Arslan için kınama ve başsağlığı dileklerini kamuoyu ile paylaştı.

Trabzon Dernekleri Federasyonu Kadın Komisyonu Başkanımız Asuman Durmuşoğlu yaptığı basın açıklamasında; muz Sayın Basın Mensupları, Saygıdeğer hemşerilerimiz, sizlerle Trabzon Dernekleri Federasyonu Kadın Komisyonu olarak burada Özgecanımız için toplandık.

Günlerdir acısı içimizde. Ateş düştüğü yeri yakıyor ama bu nasıl bir acıdır ki tüm Türkiye yandı. Biz kadınlar hem de analar olarak bu ve buna benzer olayların yaşanmasını istemiyor ve şiddetle kınıyoruz.

Bizim kadınlarımız her şeyin en güzeline layıktır. Fedakarlığı, çalışkanlığı yardımseverliği hayatın her alanında babasına, erkek kardeşine, eşine ve oğullarına kısacası erkeğine desteğini tam olarak verendir. Biz bunları hiç hak etmiyoruz.

Güzel ülkemde, güzel insanlarla yaşamı sevgi ve saygı çerçevesinde paylaşmak istiyoruz.

Cennetin, Annelerin ayakları altında olduğu anlayışla Türkiye’de ve Dünya’da etkin kılınmasını bekliyor, Özgecan Arslan’ımızın şahsında tüm şiddet görerek ölen kadınlarımızı rahmetle anıyoruz.

Bir daha bu ve buna benzer olayların Güzel Ülkemizde yaşanmamasını diliyor ve bu uğurda Trabzon Komisyonu olarak üstümüze düşeni Trabzon Dernekleri Federasyon’umuzla birlikte yapacağız.

Asuman Durmuşoğlu
Trabzon Dernekleri Federasyonu
Kadın Komisyonu Başkanı

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.