sv

Trabzon’un Ayşe’sinden TDF’ye Ziyaret

01 Eylül 2016 12:03

Trabzon’un Ayşe’sinden TDF’ye Ziyaret

Trabzon’un güçlü sesi, tanınmış siması, AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı, Trabzon’un AYŞE’si , Ayşe SULA KÖSEOĞLU 18 Mart Çarşamba akşamı Trabzon Dernekleri Federasyonu’na ziyarette bulundu.

TDF Başkan Vekili Hüseyin AYAZ, Başkan yardimcisi Yusuf Kızıldağ Genel Saymanı Salih Zeki DURMUŞOĞLU, TDF Kadın Kolları Başkanı Asuman DURMUŞOĞLU ve TDF Gençlik Kolları Başkani İbrahim Akın ve yönetim kurulunun katıldığı ziyaret esnasında Vekil Adayı AYŞE hanım ile TDF Temsilcileri arasında hoş, Samimi, Sıçak bir sohbet gerçekleşti.

Gerçekleşen ziyarette kısa tanışma faslının akabinde TDF Başkan Vekili Hüseyin AYAZ Ayşe hanım’ı TDF’nin yaptığı çalışmalar ve gelecekteki projeleri hakkında bilgilendirdi. Özellikle seçim maratonunda , aday adaylığı sürecinde Ayşe hanım’ın yola Çıktığı Trabzon’un Ayşe’si sloganını Trabzon şehrini ve Trabzonluları sahiplenme adına çok başarılı ve anlamlı bulduğunu ifade etti. Önümüzdeki süreçte Trabzon için güzel şeyler yapılabilmesi adına bu ziyaretin bir temel olduğunu ve devamında çok güzel ve başarılı faaliyetlerin olacağı ümidini taşıdığını ifade eden AYAZ, ziyaretlerinden dolayı Ayşe Hanım’a teşekkürlerini iletti.

Trabzon’un Vekil Adayı Ayşe SULA KÖSEOĞLU yaptığı açıklamalarda; burada olmaktan, bu sıcak ev sahipliğinden dolayı mutluluk duydum ifadeleriyle sözlerine başladı. Uzun yıllar Trabzon ve Trabzonlular için farklı alanlarda farklı sivil toplum kuruluşları içinde faaliyetler gösterdiğini, bir kadın temsilci olarak pek çoğunda ilklere imza attığını, kadınların siyaset de dahil olmak üzere kadın erkek ayrıştırılmasından kurtarılarak daha fazla görev ve sorumluluk almasının ülkemize ve Trabzon’umuza daha fazla fayda getireceği fikrine sahip olduğunu ifade etti. Son yıllarda mecliste kadınların temsil etme oranının artış göstermesinin bu anlamda mutluluk verici bir durum olduğunu sözlerine ekledi. Aday adaylığı sürecinde pek çok kurum kuruluş ve STK’yı ziyaret ettiğini, seçim bölgesi Trabzon olmasına rağmen Trabzon dışında da çeşitli ziyaretlerde bulunduğunu ifade eden SULA, İstanbul’da bu anlamda Trabzon’u temsil eden en önemli kurumlardan biri olan TDF ‘yi ziyaret etmek için bugün aranızda bulunmaktayım dedi.

Ziyaretin sonunda TDF heyeti tarafından Ayşe Hanım’a TDF rozeti takıldı. Çiçek takdimi ve ziyaret anısı olarak verilen çini plaket ile birlikte fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.