sv

5. HALISAHA FUTBOL TURNUVASI

01 Eylül 2016 12:05

TDF Dernekler Arası 5. Halısaha Futbol Turnuvası Başladı

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları, Dernekler Arası Geleneksel 5. Halısaha Futbol Turnuvası’nın startını 24 Mart 2015 Salı günü Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Merkezinde gerçekleştirdiği kura çekimiyle verdi.
10 takımın Bordo ve Mavi gruplarda 5 erli mücadele ettiği turnuva; 29 Mart 2015 Pazar günü saat 13:30 da Zeytinburnu Çırpıcı Uğur TütünekerSpor Tesislerinde başlayan grup maçları, kıyasıya çekişme ile devam ediyor. Turnuvada grup maçlarında 2. Hafta geride kalırken alınan sonuçlar ve oluşan puan durumu gelecek haftalarda mücadelelerin oldukça zevkli geçeceğinin habercisidir.
Grup Maçları sonunda grubu ilk iki sırada tamamlayanların yarı final mücadelesi yapmaya hak kazanacağı turnuvada sonuçların ne olacağı merakla bekleniyor. Turnuvaya katılan dernek takımlarının temsilcilerinin final maçı için iddialı söylemleri turnuvadaki heyecanı bir kat daha artırıyor.
Turnuva Hakkında Bilgi veren TDF Gençlik Kolları Turnuva Komitesi Başkanı Ali Faik ŞEKER; Turnuva geleneksel hale geldi ve bu yıl 5. Sini düzenliyoruz. Geçtiğimiz yıllara göre turnuva bizim açımızdan daha da anlamlı hale geldi. Turnuvanın ismini ENVER YILMAZ KUPASI olarak belirleyerek geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz TDF Başkan Vekilimiz Enver YILMAZ Başkanımızın adını yaşatmak istedik. Ayrıca Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetimi olarak şampiyon olacak takımın takım halinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine getirileceği ve burada K.K.T.C. Kıbrıs iskele Trabzonlular Derneği ile maç yapacağını duyurması turnuvanın heyecanını artırdı. Bizler derneklerimizde Trabzonlu gençlerin aktif ve katılımcı olması amacıyla turnuvaya start vermiştik ve görüyoruz ki her yıl derneklerimizdeki genç sayılarında artışlar gözlemliyoruz bu da bizi mutlu ediyor. Her Pazar günü saat 13:30 – 16:00 arasında Zeytinburnu Çırpıcı Uğur Tütüneker Spor tesislerinde gerçekleşen seyir kalitesi yüksek olan maçlarımıza Tüm Trabzon sevdalı futbolseverleri bekliyoruz, dedi

Enver YILMAZ Kupası maç sonuçları

Bordo Grup 1. Hafta sonuçları
Düzköy İlçesi Ve Köyleri Derneği 8 – 1 Dernekpazarı Günebakan Derneği
Çaykara Şahinkayalılar Derneği 3 – 1 Bağcılar Trabzonlular Derneği
Bordo Grup 2. Hafta sonuçları
Trabzonlu Eğitimciler Derneği 4 – 2 Bağcılar Trabzonlular Derneği
Düzköy İlçesi Ve Köyleri Derneği 9 – 5 Çaykara Şahinkayalılar Derneği

Mavi Grup 1. Hafta sonuçları
Dernekpazarı Vakfı 3 – 6 Trabzon Çaykaralılar Derneği
Of Hayrat B. Makililer Derneği 5 – 3 Çaykara Dernekpazarı K.Y. Derneği
Mavi Grup 2. Hafta sonuçları
Trabzon Çaykaralılar Derneği 6 – 2 Avcılar Trabzonlular Derneği
Of Hayrat B. Makililer Derneği 4 – 2 Dernekpazarı Vakfı

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.