sv

SEYMEN AYDIN

01 Eylül 2016 12:10

SALI TOPLANTILARINDA RENKLİ SİMALAR – SEYMEN AYDIN

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları her Salı akşamı TDF Genel Merkezinde gerçekleştirdiği Salı toplantılarında renkli simaları misafir etmeye devam ediyor.
24 Mart 2015 Salı akşamı TDF Gençlik Kollarının misafiri 17 Nisanda vizyona girecek olan “SEBAHAT İLE MELAHAT” filmi ile Karadeniz filmlerine ve komedi film anlayışına farklı bir bakış acısı getiren filmin başrol oyuncusu Seymen AYDIN oldu.

Salı toplantılarına misafir olan oyuncu Seymen AYDIN karşılaştığı ortamdan ve Trabzon Dernekleri Federasyonunun filmlerinin tanıtımına olan desteklerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ileterek teşekkür etti.

Seymen AYDIN film hakkında bilgi verirken “ bizler filmin bir bölümünde kadın rolüne girmedik, filmin başından sonuna kadın karakterleri canlandırdık ve çok farklı, çok eğlenceli bir film ortaya çıktı.

Seyredenlerin filmi keyifle seyredeceklerini ve filmin içinde orijinal ve doğal bir anlatımı bulacaklarını düşünüyorum” dedi. Toplantıda kendisine sorulan yapmacık Karadeniz şivesinden duyulan rahatsızlıkla ilgili soru üzerine Seymen AYDIN yaptığı açıklamada “ herkes gibi bizlerde rahatsızız bu durumdan, fakat oyuncuların yapılan bu yanlış şiveli oyuncu tercihleri konusunda pek müdahil olma şansları olmuyor. İleriki dönemlerde reyting kaygısı olmayan, kaliteli Karadeniz dizileri ve filmleri yapılarak bunun aşılacağını ümit ediyorum” dedi. Seymen AYDIN toplantı sonunda yaptığı kapanış konuşmasında “TDF Gençlik Kollarına beni misafir ettikleri için tekrar teşekkürlerimi iletiyorum, tüm sinemaseverleri 17 Nisan itibari ile doyasıya gülmek için Filmlerini seyretmeye sinemalara davet ediyorum” dedi.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.