sv

KADIN KOLLARINDAN BAYRAM ZİYARETİ

02 Eylül 2016 06:59

TDF KADIN KOLLARINDAN ANLAMLI BAYRAM ZİYARETİ

TDF’li Kadınlardan anlamlı ziyaret Trabzon Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Asuman Durmuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Sultangazi Huzurevinde ikamet eden konukları ziyaret ederek bayramlaştılar.

TDF’li Kadınlardan anlamlı ziyaret Trabzon Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Asuman Durmuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Sultangazi Huzurevinde ikamet eden konukları ziyaret ederek bayramlaştılar. Huzur evi Müdürü Hilal Çalık Özdemir TDF.Kadın kolları başkanı Durmuşoğlu ve heyetini Türk Misafirperverliği gereği en güzel şekilde ağırladı.

Asuman Durmuşoğlu Huzurevi sakinleri ile teker teker bayramlaştı Kurum Müdürü Hilal Çalık Özdemir kapıda ziyaretçilerini karşılayarak birlikte kuruma giriş yaptılar. Kurumun misafir kabul salonunda Huzurevi sakinleri ile bayramlaşma yapan TDF.kadın kolları başkanı Durmuşoğlu ve yönetimi daha sonra Trabzon Dernekler Federasyonu’nun hediyelerini ilettiler. Tatlı ikramından sonra Asuman Sula Durmuşoğlu Huzurevi Müdürü Hilal Çalık Özdemir’e plaket takdimi yaptı. TDF kadın kolları başkanı Asuman Sula Durmuşoğlu Huzurevi ‘nin yönetim anlayışına hayran kaldığını ifade etti Durmuşoğlu şunları söyledi ” Öncelikle Trabzon Dernekler Federasyonu Genel Başkanımız ve aynı zamanda Sultangazi ve Büyükşehir Belediye meclis üyesi Mustafa Demir başkanımızın hepinize salam,saygı ve muhabbetlerini getirdim. Genel başkanımızda burada olmayı çok isterdi ancak kendisi İl dışında olduğundan burada olamadı. Kurum Müdürümüz sayın Hilal Çalık Özdemir’den aldığım bilgiye göre burada 90 dolayında misafirimiz var. Bir çok büyüğümüz ile konuştum. Hepsi ayrı bir değer. Her birisinden bir şey öğrendim.Hepsi de bizim ziyaretimizden dolayı çok memnun oldular. İtiraf etmeliyim ki ben ve yönetimim de çok mutlu olduk. Sultangazi Huzurevi ismi gibi gerçekten bir huzur mekanı. Biraz önce bir sakinimizin daveti üzerine odasına çıktık. Odası gerçekten çok şık ve güzel. Tabi bu makenın bu kadar güzel ve tertipli olmasında kurum müdürünün bir bayan olmasının da etkisi var diye düşünüyorum. Bizi samimi ve içten bir şekilde karşılayan Sultangazi Huzur Evi Müdürümüz Hilal Çalık Özdemir ve ekibini de candan kutluyorum” dedi. Kurum Müdürü Hilal Çalık Özdemir biz büyük bir aileyiz dedi Daha önce Etiler Huzurevi Müdürü iken başarılı çalışmalara imza atan Sultangazi Huzuruevi Kurucu müdürü Hilal Çalık Özdemir ise şunları söyledi “Öncelikle Trabzon Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Asuman Sula Durmuşoğlu ve yönetimini Ramazan bayramının 2.gününde bizi ve kurum sakinlerimizi ziyaret ederek bizleri mutlu ettiler. Bizlere bu imkanı sunan Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığına ve İstanbul İl müdürlüğümüze de bu arada teşekkür etmek isterim. Biz bakanlık olarak çok büyük bir aileyiz. Kurum çalışanları olarak da amacımız ve gayretimiz sakinlerimizin rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamalarını temin etmektir” dedi. Trabzon Dernekler Federasyonu Genel saymanı iş adamı Salih Zeki Durmuşoğlu’da kadın kolları başkanı olan eşi Asuman Sula Durmuşoğlu’nu bu önemli ve anlamlı ziyaret sırasında yalnız bırakmayarak eş dayanışmasının en güzel örneklerini sergileyerek eşine destek olması Huzur Evi sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.