sv

TRABZONSPOR VE ANADOLU İÇİN TOPLANIYORUZ

29 Ağustos 2016 12:28

TRABZONSPOR VE ANADOLU İÇİN TOPLANIYORUZ

Trabzon Dernekleri Federasyonu öncülüğünde Trabzon Kanaat Önderleriyle 9 Şubatta Trabzonspor İçin Kartal Tesisleri Karayemiş Restaurant’ta Toplanıyoruz.
TRABZON KANAAT ÖNDERLERİ TOPLANIYOR

TRABZONSPOR VE ANADOLU İÇİN TOPLANIYORUZ

Trabzon Dernekleri Federasyonu öncülüğünde Trabzon Kanaat Önderleriyle 9 Şubatta Trabzonspor İçin Kartal Tesisleri Karayemiş Restaurant’ta Toplanıyoruz.

HAKSIZLIĞA KARŞI, HEP BİRLİKTE, TEK YÜREK…

Trabzon Dernekleri Federasyonumuz kurulduğu 1995 yılından bu yana Trabzon ve Trabzonspor için ilkleri gerçekleştirmiş ve birçok eyleme imza atmıştır. Ayrıca son olarak da İstanbul takımlarının ve onların bazı şikeci yöneticilerinin, Trabzonspor ve Anadolu takımlarını kendi başarı ve şampiyonlukları için haksızlık, adaletsizlikle şampiyonluklar elde etmektedir.

Trabzon Dernekleri Federasyonu olarak:“Bu bizim namus davamızdır.” diyerek, Trabzon’da 25 Ocak 2014 Pazar günü gerçekleştirilen, Trabzonspor taraftarları yürüyüşüne kurumsal olarak üst düzeyde katılım sağladık. Ancak kupamız elimize geçinceye ve bu adaletsizlik giderilip hak yerini buluncaya kadar, Trabzonspor’un hakkını almak için bütün irade ve yüreğimizle mücadeleye devam ediyoruz. “Şike” sürecinde gelinen noktada hakkımız olan kupanın verilmesini sağlamak için Trabzonspor Kartal Karayemiş Tesislerinde büyük Trabzon buluşmasını gerçekleştiriyoruz.

BU DAVA SADECE TRABZON’UN, TRABZONSPORLUNUN DEĞİL ANADOLU’NUN NAMUS DAVASIDIR Trabzonsporlu taraftarlarca bugüne kadar gerçekleştirilen bütün tepki yürüyüşlerine bireysel ve kurumsal olarak katıldık, hak ve hukuk ihlallerini dile getirdik.

Türkiye Futbol Federasyonu ve Fenerbahçe Kulübü yöneticilerini protesto ettik. Tüm halkımızla birlikte TFF Trabzon Bölge Müdürlüğü’ne kadar yürüdük. Trabzonspor taraftarları yürüyüşüne kurumsal olarak üst düzeyde katılım sağladık. Fakat bunlarla sesimizin duyulmadığını, sesimize kulak verilmediğini hatta bunun bilinçli bir duyarsızlık olarak sergilendiğini, adaletin yerini bulmasına rağmen, Türkiye Futbol Federasyonunun engeline takıldığını ve gereğinin yapılmadığını gördük.

Bilindiği gibi; Trabzonspor’umuzun büyük bir haksızlığa maruz kalması ve sevincinin, övüncünün, emeğinin, onurunun, prestijinin, kazancının ve geleceğinin çalınmış olması nedeniyle köylerden, kasabalardan, ilçelerden, il merkezinden gençlerimizden, kadınlarımızdan gelen yoğun baskılar sonunda, bir adım daha ileri giderek farklı birçok etkinlikle hakkımızı alıncaya “verilmeyen kupanın, kupamızın izinden hak yerini buluncaya kadar” gitmeye karar verdik.

BU DAVA; ZEKİ, ÇEVİK, AHLAKLI HERKESİN DAVASIDIR Bu nedenlerle 9 Şubat. 2014 Pazar günü saat 10.30 de Trabzonspor Kartal Tesisleri, Karayemiş Restaurant’da, yüreği Trabzonspor aşkıyla dolu tüm Trabzonlular toplanarak kupamızın verilmesini sağlamak için ne gerekiyorsa onu yapmak üzere harekete geçiyoruz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.