ABDULLAH AYAZ’I ZİYARETİMİZ

ABDULLAH AYAZ’I ZİYARETİMİZ

01/09/2016 0 Yazar: fatihkalemci

ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ABDULLAH AYAZ’I ZİYARETİMİZ

03 Şubat 2015 Salı günü, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ayaz’ı ziyaret ettik

Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu; Genel Başkanvekili Hüseyin Ayaz, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Akın, Başkan Vekili Ali Cihan Akgül, yönetim kurulu üyesi Nurşah Durkut’tan oluşan heyet ile Üsküdar Belediye Başkan Yardımcımız TDF Gençlik kolları kurucularından Abdullah Ayaz’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Genel Başkan Vekili Hüseyin Ayaz ziyaret anısına Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ayaz’a ziyaretin anısına plaket verdi. Üsküdar Belediyesinin geleneksel olarak dört yıldır düzenlemekte olduğu Hamsi günü ile ilgili olarak Federasyonumuz ve Gençlik kollarının katılımı konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ayaz kendisinin de kurucuları arasında bulunduğu TDF Gençlik kollarının etkinlik ve projelerine destek vermek beni de mutlu eder, desteklemek için proje önerilerinizi bekliyorum dedi. “İstanbul’un Fethini Tamamlayan Şehrin Çocukları, Fethini Tamamladıkları Şehri Dua, Niyaz Ve Kan Bağışıyla Selamlıyor.”
Teşekkür ziyaretinde 2015 yılı faaliyetlerimiz, yeni projelerimiz ve 26 Şubat – 01 Mart 2015 Tarihleri arasında Feshane’de gerçekleştirilecek olan “Trabzon’un Kurtuluşu ve STK tanıtım günleri” ile 23 – 24 Mayıs 2015 tarihinde Sultanahmet meydanında “İstanbul’un Fethinin 561’nci Yıldönümü Kutlama Şöleni” etkinliğimiz hakkında Abdullah Ayaz’a bilgi verildi.

Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ayaz ziyaretimiz nedeniyle teşekkürlerini ileterek Federasyonumuza başarı dileklerinde bulundu.