fbpx
| 12.08.2020 | TDF - Trabzon Dernekleri Federasyonu

AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

  • 02 Eylül 2016
  • 0 YORUM
  • 2.415 KEZ OKUNDU
AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ AYŞE NUR BAHÇEKAPILI FEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 2.Bölge, 2.sıra Milletvekili Adayı olup halen T.B.M.M Başkan Vekilliği görevini sürdürmekte olan Trabzon Maçkalı Ayşe Nur Bahçekapılı Federasyonumuzu Ziyaret Etti.

TDF Genel Başkanı Mustafa Demir’in kısa ve özlü olarak Federasyonumuzun geçmişten günümüze çalışma ve faaliyetleri hakkında bilgi verdiği hoş geldiniz konuşmasının ardından katılımcı üyeler kendilerini tanıttılar ve karşılıklı sorulu cevaplı sohbete geçildi.

Ayşe Nur Bahçekapılı şaşkınlığını gizlemeyerek ilk defa bir Trabzon toplantısında bu kadar bayanı bir arada görüyorum, böyle bir durumu gerçekleştirdiğiniz için sizleri kutlarım dedi. Federasyonumuz siyaset komisyonunu çalışmaları kapsamında ziyaretimize gelmesi gerçekleşen İstanbul Milletvekilimiz ve geçmiş yıllarda Federasyonumuz Başkan vekilliğini de yapmış olan Ayşe Nur Bahçekapılı katılımcı üyeler tarafından birçok konuda soru yağmuruna tutuldu.escort Kendisine sorulan tüm sorulara içtenlikle ve net cevaplar verdi..

Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu ile birlikte Gençlik komisyonu üyeleri, Kadın komisyonu Başkanı Asuman Sula Durmuşoğlu yönetimindeki hanımların da katıldığı ziyaret programı çok renkli geçti. Toplanti sonunda günün anlamaına Kadin kolları Başkani Asuman Sula Durmuşoğlu ve Siyaset Komisyonu Başkani Yusuf Kızıldağ plaket taktim ettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.