AZİZ BABUŞÇU ZİYARETİ

AZİZ BABUŞÇU ZİYARETİ

02/09/2016 0 Yazar: fatihkalemci

AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ AZİZ BABUŞÇU FEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ

AK Parti İstanbul Milletvekili ve AK Parti İstanbul Eski İl Başkanı Aziz Babuşçu Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Merkezini ziyaret etti.
AK Parti İstanbul Milletvekili ve AK Parti İstanbul Eski İl Başkanı Trabzon Düzköy’lü Aziz Babuşçu, 27 Ekim 2015 tarihinde Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Merkezini ziyaret etti.

Ziyarette TDF Genel Başkanı Mustafa Demir, TDF Siyaset Komisyonu Başkanı Yusuf Kızıldağ , Yönetim Kurulu üyeleri, TDF Kadın Kolları Başkanı Asuman Sula Durmuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, TDF Gençlik Kolları Başkan Vekili Şaban Can ve yönetim kurulu üyeleri, Denetleme ve Disiplin kurulu üyeleriyle Basın mensupları ve delegeler hazır bulundular. Genel Başkanımız Mustafa Demir’in kısa giriş konuşmasının ardından söz alan Aziz Babuşçu, Düzköy ilçesinden hemşehrisi olan Demir ile federasyonumuz hakkında sürekli istişare içerisinde olduklarını ifade etti.

1 Kasım da yapılacak olan genel seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Babuşçu daha sonra Karadeniz insanının kolay aidiyet sağladığını, farklı aidiyetler arasında da birleştirici ve kucaklayıcı rol oynadığını vurgulayarak hemşehri sivil toplum kuruluşlarının önümüzdeki dönemlerde çok daha önemli misyonlar yüklenmesi konusuna da dikkat çekti. Hemşehrileri ile bir arada bulunmaktan çok mutlu olduğunu belirten Aziz Babuşçu’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Genel Başkanımız Mustafa Demir başarılar dileyerek Yönetim Kurulu ve Delegeler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.