fbpx
| 04.12.2020 | TDF - Trabzon Dernekleri Federasyonu

ALS-MNH Derneği Ziyareti

  • 29 Ağustos 2016
  • 0 YORUM
  • 2.120 KEZ OKUNDU
ALS-MNH Derneği Ziyareti

TDF Gençlik Komisyonu ALS-MNH Derneğini Ziyaret Etti

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Komisyonu Trabzonsporlu eski futbolcu ALS-MNH hastası ve ALS-MNH derneği başkanı İsmail Gökçek’i makamında ziyaret etti.

TDF Gençlik Komisyonu genel sekreteri Mustafa Alp Girayhan Demirci , genel sekreter yardımcısı Emine Ekinci , başkan yardımcıları Ali Cihan Akgül,Sinan Suiçmez ve Furkan Kul bu ziyareti gerçekleştirdiler.

Bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atan TDF Gençlik Komisyonu yönetim kurulu üyeleri yapılan ziyaretin amacının İsmail Gökçek’e destek ve ALS hastalarının sorunlarını duyurmak olduğunu ifade ettiler.

Dernek başkanı İsmail Gökçek ve eşi Adalet Gökçek gençlerin bu ziyaretinden çok memnun olduklarını dile getirerek bu tür ziyaretlerin tüm dernek ve sivil toplum örgütleri tarafından olması gerektiğini, ALS hastalarının herşeyden çok morale ihtiyaçları olduklarını söyledi.Adalet Gökçek, 21 Haziran ALS hastaları günü etkinliklerinde TDF Gençlik Komisyonu’ndan desteklerini istedi.

Bu sohbet ortamında ALS hastalığı hakkında bilgi alan gençler bu hastalığı tüm vatandaşlarımıza ellerinden geldiğince anlatmak ve derneğe maddi ve manevi her türlü desteği vereceklerine söz verdiler.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba, internet siteniz aracılığıyla size ulaşıyorum.