fbpx
| 03.02.2021 | TDF - Trabzon Dernekleri Federasyonu

BASIN VE KAMUOYUNUN DİKKATİNE

  • 01 Eylül 2016
  • 0 YORUM
  • 2.261 KEZ OKUNDU
BASIN VE KAMUOYUNUN DİKKATİNE

BASIN VE KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Trabzon Dernekleri Federasyonu Kadın Komisyonumuz olağanüstü toplanarak Mersinde katledilen Özgecan Arslan için kınama ve başsağlığı dileklerini kamuoyu ile paylaştı.

Trabzon Dernekleri Federasyonu Kadın Komisyonu Başkanımız Asuman Durmuşoğlu yaptığı basın açıklamasında; muz Sayın Basın Mensupları, Saygıdeğer hemşerilerimiz, sizlerle Trabzon Dernekleri Federasyonu Kadın Komisyonu olarak burada Özgecanımız için toplandık.

Günlerdir acısı içimizde. Ateş düştüğü yeri yakıyor ama bu nasıl bir acıdır ki tüm Türkiye yandı. Biz kadınlar hem de analar olarak bu ve buna benzer olayların yaşanmasını istemiyor ve şiddetle kınıyoruz.

Bizim kadınlarımız her şeyin en güzeline layıktır. Fedakarlığı, çalışkanlığı yardımseverliği hayatın her alanında babasına, erkek kardeşine, eşine ve oğullarına kısacası erkeğine desteğini tam olarak verendir. Biz bunları hiç hak etmiyoruz.

Güzel ülkemde, güzel insanlarla yaşamı sevgi ve saygı çerçevesinde paylaşmak istiyoruz.

Cennetin, Annelerin ayakları altında olduğu anlayışla Türkiye’de ve Dünya’da etkin kılınmasını bekliyor, Özgecan Arslan’ımızın şahsında tüm şiddet görerek ölen kadınlarımızı rahmetle anıyoruz.

Bir daha bu ve buna benzer olayların Güzel Ülkemizde yaşanmamasını diliyor ve bu uğurda Trabzon Komisyonu olarak üstümüze düşeni Trabzon Dernekleri Federasyon’umuzla birlikte yapacağız.

Asuman Durmuşoğlu
Trabzon Dernekleri Federasyonu
Kadın Komisyonu Başkanı

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba, internet siteniz aracılığıyla size ulaşıyorum.