ÇOCUK VE GENÇLİK FESTİVALİ

ÇOCUK VE GENÇLİK FESTİVALİ

01/09/2016 0 Yazar: fatihkalemci

ŞALPAZARI 4. ÇOCUK VE GENÇLİK FESTİVALİ BİTTİ

Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneğinin düzenlediği, 4. Çocuk Ve Gençlik Festivali 29 Mayıs – 1 Haziran 2015 Tarihleri Arasında İstanbul’da Gerçekleştirildi.
Etkinliğin son gününde Şalpazarlı çocuklara Trabzon Dernekleri Federasyonu tarafından Fındıkzade de bulunan Trabzon Öğrenci yurdunda akşam yemeği verildi.
01.Haziran 2015 tarihine Trabzon Dernekleri Federasyonu ile Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği tarafından öğrenciler verilen yemeğe TDF Genel Başkanı Mustafa Demir, Genel Başkan Vekili Hüseyin Ayaz,Genel Sekreter Ali Turan Gür Genel Sayman Salih Zeki Durmuşoğlu, Kadın Komisyonu Başkanı Asuman Durmuşoğlu, Yönetim kurulu üyesi Salim Şahin ve İbrahim Akın, TDF Gençlik kolları yöneticileri ile Trabzon Kahramanmaraş Kardeşlik Köprüsü Derneği Başkanı Ökkeş Bölükbaşı katıldılar.
Trabzon Öğrenci yurdunda verilen akşam yemeği sonrasında Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği başkanı Hasan Keskin tarafından, Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Demir’e destek ve katkıları nedeniyle özel onur plaketi verildi.
Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği, Şalpazarılı Çocukları, Hayata Bağlayacak, Eğitimlerini En İyi Şekilde Almalarını Sağlayacak, Sevgiyle Besleyip Umutla Yükseltecek Ve Ülkemiz İçin, Aydınlık Geleceğimiz İçin, Yeni Nesiller Yetişmesine Katkıda Bulunacak Çalışmalarımıza Siz Eğitim Gönüllülerinin de Desteği İle Büyük Bir Azim Ve Şevk İçinde Yapmaya Devam Ediyor.
Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği, 29 Mayıs – 1 Haziran 2015 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilen 4. Çocuk Ve Gençlik Festivali’nde Şalpazarılı 50 Öğrenciler Ve Eğitimciler İstanbul’a Getirildi ve Öğrencilere İstanbul – Çanakkale – Edirne Gezisi Yaptırıldı.
Festival Kapsamında 30 Mayıs 2015Cumartesi Günü Saat 19.00 da DSİ 14. Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde Şalpazarı’nda Lise Ve Ortaokullarda Yaptırılan Çanakkale Zaferi Asırlara Değer Bir Yıl Temalı Kompozisyon-Şiir –Resim Yarışmada Dereceye Giren Öğrencilere Ödül Töreni ve Yemekli-Müzikli Büyük Ödül Gecesi Yapıldı.
Dernek Yönetim; Sizleri de Bu Gecemizde Aramızda Görmekten Büyük Mutluluk Duyarız. “Eğitime Yapılacak Destek Sadece Çocuklara Değil, Toplumsal Değişime Yatırım Olacaktır” Dedi.
Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği, Eğitim Gönüllüleri Olarak Eğitime Önem Vermenin Gayreti İçerisindedir. Bu Doğrultuda Öğrencilerinin Başarılarını Artırmak, Kültürel Değerlerini Muhafaza Etmek, Sosyal Alanda Kendilerini Geliştirmelerine Olanak Sağlamak İçin Her Türlü Özveriyi Göstermektedir.
Başarılarla Büyüyen Yeni Nesiller İçin Sizlerden Alınan Desteklerle Her Yıl Yeni Hedeflerle Yoluna Devam Ediyor.