DERNEK BAŞKANLARI TOPLANTIMIZ

DERNEK BAŞKANLARI TOPLANTIMIZ

01/09/2016 0 Yazar: fatihkalemci

18 OCAK DERNEK BAŞKANLARI TOPLANTIMIZ

Türkiye genelinde Trabzon ile ilgili faaliyet gösteren 250 sivil toplum kuruluşu davet edilerek 18 Ocak 2015 Pazar günü İstanbul-Vatan Caddesi İstanbul Akgün Otel’de kahvaltılı istişare toplantısı düzenlendi.

Trabzon Dernekleri Federasyonu 26 Şubat – 01 Mart 2015 tarihleri arasında Feshanede gerçekleştirilecek olan ‘’Trabzon’un Kurtuluşunun 97. Yıl Dönümü Kutlamaları ve Trabzon Sivil Toplum Kuruluşları Tanıtım Günleri’’ koordinasyon ve planlaması konusunda görüş alışverişinde bulunmak için Federasyona üye olan, olmayan Başta Marmara bölgesi olmak üzere Türkiye genelinde Trabzon ile ilgili faaliyet gösteren 250 sivil toplum kuruluşu davet edilerek 18 Ocak 2015 Pazar günü İstanbul-Vatan Caddesi İstanbul Akgün Otel’de kahvaltılı istişare toplantısı düzenlendi.

Toplantıya İstanbul Vali yardımcısı, Trabzonlu hemşerimiz Adnan Çakıroğlu da katıldı.

Toplantı Federasyon Başkanı Mustafa Demir’in açılış konuşmasının ardından divan kurulu oluşturuldu. Divan Genel Başkan Mustafa Demir, Başkan Vekili Hüseyin Ayaz, Genel Sekreter Ali Turan Gür, TDF Hukuk Danışmanlarından Av Meral Çil, Dernekleri temsilen Ahmet Hocaoğlu’ndan oluştu.

Gündem üzerine Toplantıda söz alan dernek başkanları ‘’Trabzon’un Kurtuluşunun 97. Yıl Dönümü Kutlamaları ve Trabzon Sivil Toplum Kuruluşları Tanıtım Günleri’’ Etkinliği için düşünce ve görüşlerini anlatarak, federasyondan beklentilerini önerilerini dile getirdiler. Söz alarak görüşlerini açıklayan Dernek başkanlarının dışında, söz almak istemeyenler düşüncelerini yazılı olarak bildirdiler.
Çok yararlı geçen toplantı sonucunda, katılımcı başkanlar Feshanede görüşmek dileği ile memnuniyetlerini belirttiler ve günün anısına hatıra toplu hatıra fotoğraf çektirdiler .