fbpx
| 01.12.2020 | TDF - Trabzon Dernekleri Federasyonu

Gençlikten Karadeniz Açılımı

  • 29 Ağustos 2016
  • 0 YORUM
  • 1.236 KEZ OKUNDU
Gençlikten Karadeniz Açılımı

TDF Gençlikten Karadeniz Açılımı

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları yeni döneme yeni projelerle başladı. 2007 yılından beri Trabzon ve Trabzonspor sevdalılarını bir araya getiren gençlik kolları şimdide Karadeniz gençliği ile bir araya gelerek Karadeniz için fikir alışverişi ve ortak projeler için düğmeye bastı.

Bu bağlamda geçtiğimiz hafta sonu Sinop Dernekler Federasyonu Gençlik Kollarını (SİNDEF) ziyaret ettiler.
TDF Gençlik Kolları temsilcileri, SİNDEF Gençlik Kolları temsilcileri ile tanışarak Karadeniz , Karadeniz gençliği ve geleceği üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

TDF Gençlik Kollarının ziyaretinden çok memnun olduklarını ifade eden SİNDEF Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Yıldırım en kısa zamanda iade-i ziyarette bulunarak temeli atılan Karadeniz gençliği projesinin daha ilerilere taşınması ve Karadeniz’e faydalı olması için ellerinden gelen çalışmaları TDF Gençlik Kolları Başkanı Korkut Yılmaz AYAZ; Bugüne kadar çalışmalarımız Trabzon üzerinden devam etmekteydi , Trabzon ve Trabzon sevdalıları için onlarca etkinlik ve projeye imza attık.
Yaptığımız çalışmaları bir adım daha öteye taşıma kararı aldık. Karadeniz bölgesini temsil eden federasyonların gençlik kollarıyla bir araya gelerek Karadeniz bölgesi için ortak projeler üzerine fikir alışverişinde bulunmaya başladık ve ilk adımı SİNDEF ile gerçekleştirdik.
Diğer il federasyonlarının gençlik kolları temsilcileriyle bu dönemde belirli aralıklarda bir araya gelerek ortak projeler yürütme konusunda karşılıklı fikir alışverişlerine devam edeceğiz, dedi

 

tdf_genclikten_karadeniz_acilimi_h204

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba, internet siteniz aracılığıyla size ulaşıyorum.