HAMSİ ŞENLİĞİ

HAMSİ ŞENLİĞİ

01/09/2016 0 Yazar: fatihkalemci

ÜSKÜDAR HAMSİ ŞENLİĞİNİ ÜSKÜDAR BELEDİYESİ İLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Üsküdar Belediyesi; Trabzon, Giresun, Ordu ve Rize Dernekleri Federasyonlarıyla birlikte 07 Şubat 2015 Cumartesi günü Üsküdar meydanında Hamsi Festivali düzenliyor.

Hamsi festivali için Federasyon temsilcileriyle 03 Şubat 2015 Salı günü Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcısı Sedat Ayyıldız’ın makamında etkinlik öncesi son değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu; Genel Başkanvekili Hüseyin Ayaz, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Akın, Başkan Vekili Ali Cihan Akgül, TDF organizatör temsilcisi Nurşah Durkut’tan oluşan heyet ile Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Ayyıldız’ı makamındaki toplantıya katıldı.

Ziyarette; Üsküdar Belediyesinin geleneksel olarak dört yıldır düzenlemekte olduğu Hamsi şenliği ile ilgili olarak, Belediye Başkanlığı ile Trabzon, Giresun, Ordu ve Rize Federasyonlarından oluşan ortak çalışma gurubunun Bilgi ve görüş alışverişi gerçekleştirildi.

Ayrıca bu ziyarette; söz konusu çalışma gurubuna 2015 yılı faaliyetlerimiz, yeni projelerimiz ve 26 Şubat – 01 Mart 2015 Tarihleri arasında Feshane’de gerçekleştirilecek olan “Trabzon’un Kurtuluşu ve STK tanıtım günleri” ile 23 – 24 Mayıs 2015 tarihinde Sultanahmet meydanında “İstanbul’un Fethinin 562’nci Yıldönümü Kutlama Şöleni” etkinliğimiz hakkında bilgi verildi.
Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Ayyıldız ziyaretimiz ve çalışma gurubuna katılımımız nedeniyle teşekkürlerini ileterek Federasyonumuza başarı dileklerinde bulundu.

uskdrrrs