fbpx
| 25.11.2020 | TDF - Trabzon Dernekleri Federasyonu

KADIKÖY BELEDİYE BAŞKANI AYKURT

  • 01 Eylül 2016
  • 0 YORUM
  • 1.292 KEZ OKUNDU
KADIKÖY BELEDİYE BAŞKANI AYKURT

KADIKÖY BELEDİYE BAŞKANI AYKURT NUHOĞLU’NU ZİYARETİMİZ

geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2015 yılı olağan çalışma programımız çerçevesinde 26 Şubat – 01 Mart 2015 Tarihleri arasında Feshane’de gerçekleştirilecek olan “Trabzon’un Kurtuluşu ve STK tanıtım günleri” etkinliklerimizin hazırlıkları kapsamında Dernekleri ziyaret etmeye başladık.

Güçlü Yönetim, Büyük Hedefler,

Trabzon Dernekleri Federasyonu yönetimi olarak; geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2015 yılı olağan çalışma programımız çerçevesinde 26 Şubat – 01 Mart 2015 Tarihleri arasında Feshane’de gerçekleştirilecek olan “Trabzon’un Kurtuluşu ve STK tanıtım günleri” etkinliklerimizin hazırlıkları kapsamında Dernekleri ziyaret etmeye başladık.

26 Şubat – 1 Mart 2015 Trabzon’un Kurtuluşu;

Trabzon Dernekleri Federasyonu olarak; Bir yandan İstanbul’da bulunan Trabzon kökenli hemşeri derneklerinin tümüne ulaşarak Federasyon çatısı altında temsillerinin sağlanmasına yönelik faaliyetlerimizi yürütürken bir yandan da Trabzon’un Kurtuluşu ve STK tanıtım günleri” etkinliklerine hazırlanmaktayız.

Bu nedenle Kadıköy, Belediye Başkanı Akyurt Nuhoğlu’nu Genel Başkan Mustafa Demir, Sayman Salih Zeki Durmuşoğlu, Başkan Yardımcıları Mustafa Can, idris Türk ve Yönetim kurulu üyesi Salim şahinden oluşan heyet ile ziyaret ederek Feshane hazırlıkları konusunda bilgi alışverişi yapıldı ve ziyaret anısına plaket verildi. Ziyaretimizden memnun olan Akyurt Nuhoğlu; kapısının her zaman Federasyonumuza açık olduğunu belirterek yardımlaşma ve dayanışma sözü verdi.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba, internet siteniz aracılığıyla size ulaşıyorum.