fbpx
| 01.12.2020 | TDF - Trabzon Dernekleri Federasyonu

MESLEK GURUBU BULUŞMASI

  • 01 Eylül 2016
  • 0 YORUM
  • 3.207 KEZ OKUNDU
MESLEK GURUBU BULUŞMASI

YEREL YÖNETİM SİYASETÇİLERİ VE MUHTARLAR MESLEK GURUBU BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

Trabzonlu Yerel Yönetim Siyasetçileri ve Muhtarlar Meslek Gurubu” Buluşması Gerçekleştirildi
Trabzon Dernekleri Federasyonu olarak Yeni çalışma dönemimizdeki önemli projelerimizden biri olan “Trabzonlu Meslek Grupları Buluşmaları’’ etkinliklerimize devam ediyoruz.

İstanbul’da daha etkin bir Trabzon lobisi oluşturmak ve mesleki dayanışma için bu çalışmanın gerekliliğine inandık ve gerçekleştiriyoruz Bilindiği gibi ilk olarak 20 meslek grubunu programlayarak çalışmalarımıza başladık, sırasıyla Mimar, Eğitim, Hukuk, Sağlık, Spor, Sanatçılarımızla ayrı ayrı toplandık. Toplantılarda kendimizi tanıtıyor katılımcıların sorunlarını dinliyor raporluyor gerekli mercilere temasa geçiyoruz Ve katılımcı hemşerilerimizin meslekleri, çalıştıkları kurumlar, kurumdaki görevleri ve iletişim bilgilerini kapsayan bir bilgi bankası oluşturma gayreti içindeyiz.

BÜYÜK BULUŞMAYA AZ KALDI

Bu proje kapsamında aynı meslek grubuna dâhil diğer hemşerilerimizi kahvaltılı ya da yemekli toplantılarla bir araya getireceğiz. Daha sonra bütün meslek gruplarının bir araya geleceği büyük buluşmamızı gerçekleştireceğiz. Trabzonlu Yerel Yönetim siyasetçileri ve Muhtarları bir araya getirdiğimiz, İstanbul – Vatan caddesindeki Akgün Otelde, 12 Nisan 2015 Pazar günü saat 10.30 ‘ da yapılan toplantımız son derece verimli ve başarılı geçti. Başkanlığını Genel Başkanımız Mustafa Demir’in yaptığı toplantımızın Divan heyetinde; TDF Kadın Kolları Başkanı Asuman Sula Durmuşoğlu, TDF Sıyası platform Başkanı Yusuf Kızıldağ, Yerel yönetim siyasetçilerinden Fatih Belediyesi Meclis Başkanı Hasan Suver’in adına Maltepe Belediye Meclis Başkan Vekili Ziya Hayırlıoğlu, Muhtarlar adına İstanbul Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Selamı Aykut, yer aldılar. Toplantımıza İstanbul Milletvekili Oktay Saral ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen çok sayıda Belediye Başkan yardımcıları meclis üyeleri özel kalem müdürleri Trabzon kökenli mahalle muhtarlarımız İstanbul Muhtarlar Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri basın mensupları katıldılar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba, internet siteniz aracılığıyla size ulaşıyorum.