RESMİ KURUMLAR ZİYARETLER

RESMİ KURUMLAR ZİYARETLER

29/08/2016 0 Yazar: fatihkalemci

TDF RESMİ KURUMLAR ZİYARETLERİ

Trabzon Dernekleri Federasyonu; Eylül Ayında İstanbul Feshane’de Gerçekleştireceği “İstanbul, Trabzon Günleri Ve Trabzon’un 552. Fetih Kutlaması” – Feshane Etkinlikleri- Kapsamında Trabzon’da Resmi Kurumları, Sivil Toplum Kuruluşlarını Kapsayan Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu.
TDF – Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri 26 Ağustos 2013 tarihinde Trabzon’da…

TDF – Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Genel Başkanı Mustafa DEMİR, Genel Başkan Vekilleri Hüseyin AYAZ ve Enver YILMAZ,
Genel Sayman Üye Salih Zeki DURMUŞOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri; İdris TÜRK, Nurettin ÇAKMAK, Salim ŞAHİN’den oluşan ziyaret heyeti Trabzon’a çıkarma yaptı.

TDF’nin 26 – 29 Eylül 2013 Tarihleri arasında İstanbul Feshane’de gerçekleştireceği Trabzon Günleri ve Fetih kutlaması etkinliklerine katılımlarını sağlamak, lobi çalışmaları yapmak ve davet etmek için Trabzon ve ilçelerinde kaymakamlıkları, Belediye Başkanlıklarını 10 kişilik yönetim kurulu üyesi heyetiyle ziyarette bulundular.

TDF – Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu heyeti ziyaretlerinin ilk günündeki çalışma programı içerisinde;
Hayrat İlçe kaymakamı; Tuba Genç, Belediye Başkanı; Mehmet Nuhoğlu,
Of ilçe kaymakamı; Eren Aslan, Belediye Başkanı Murat Saral,
Dernekpazarı kaymakamı; Selim Erkovan, Belediye Başkanı C.Cemal Cansız,
Çaykara kaymakamı; Musa Üçgül, Belediye Başkanı, N.Kemal Gedikoğlu’nu makamlarında ziyaret ederek, İstanbul’a Feshane Etkinliklerine davet ettiler.

TDF – Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Mustafa DEMİR ziyaret edilen Kaymakam ve Belediye Başkanlarına; TDF nin çalışmaları hakkında ve 26 – 29 Eylül’de İstanbul’da yapılacak etkinlik hakkında genel bilgiler vererek aydınlattıktan sonra günün önemine uygun birer plaket sundu

Ziyaret edilen Kaymakamlar, Belediye Başkanları ve TDF yöneticileri; uzun, sıcak, dostane görüşmeleri sonunda anlaşarak, el sıkışarak ve topluca aile fotoğrafı çektirerek Feshane’de buluşmak üzere sözleştiler.

TDF heyeti Trabzon’da başlatmış olduğu ziyaretlerini hafta boyunca Trabzon Valisi Belediye Başkanı tüm ilçe belediye başkanları ve kaymakamları ile son olarak sivil toplum temsilcileri ile basin meslek kuruluşlarını ziyaret edecekler.

RESMİ KURUMLAR ZİYARETLERİ