SABAH KAHVALTISI

SABAH KAHVALTISI

02/09/2016 0 Yazar: fatihkalemci

ŞALPAZARI EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE TURİZM DERNEĞİ

Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği’nin sonbahar sabah kahvaltısı etkinliği, Üsküdar Libadiye’de bulunan DSİ Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneğinin düzenlemiş olduğu, “Terörizmin Baş Düşmanı; Eğitim Ve Bilgi Toplumu” konulu 2015 sonbahar kahvaltısı;

ŞALPAZARI EĞİTİM KÜLTÜR SANAT VE TURİZM DERNEĞİ’NİN SONBAHAR SABAH KAHVALTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği’nin sonbahar sabah kahvaltısı etkinliği, Üsküdar Libadiye’de bulunan DSİ Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneğinin düzenlemiş olduğu, “Terörizmin Baş Düşmanı; Eğitim Ve Bilgi Toplumu” konulu 2015 sonbahar kahvaltısı; 18 Ekim 2015 Pazar günü Şalpazarı Dernekleri Federasyonu üyesi Genel Başkan vekili Hüseyin Ayaz, Genel sekreter İbrahim Akın, Genel Muhasıp Salih Zeki Duırmuşoğlu, Başkan Yardımcısı Muzaffer Bayraktar, Ali Turan Gür, Nurettin Çakmak, Katip Kılıç, Ali Osman Yıldırım, Kadın Kolları Başkanı Asuman Sula Durmuşoğlu, Danışma Kurulu üyesi Salim Şahin, başkan danışmanlarından Şükrü Karataş ile oluşan,geniş katılımlı heyetle gerçekleştirildi.

Federasyonumuzu temsilen yönetim kurulu üyelerimizle birlikte katıldığımız toplantı son aylarda yaşadığımız terör olayları neticesindeki acı kayıplarımızı anmanın yanında, çözüm yollarının başında da eğitimin en önemli etken olduğu tüm konuşmacılar tarafından vurgulandı. Terörü lanetliyor ve acı kayıplarımıza, şehitlerimize Allah’tan rahmet ve ailelerine başsağlığı diliyoruz.