fbpx
| 01.12.2020 | TDF - Trabzon Dernekleri Federasyonu

SÜMER SÜMER

  • 01 Eylül 2016
  • 0 YORUM
  • 1.998 KEZ OKUNDU
SÜMER SÜMER

SÜMER SÜMER, SAKARYA VE KASTAMONU ÜNİVERSİTELERİNDE ÖĞRENCİ KONGRELERİNDE TEBLİĞLERİNİ SUNDU.

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisi Sümer SÜMER, Sakarya ve Kastamonu Üniversitelerinde öğrenci kongrelerinde tebliğlerini sundu.
Kastamonu Üniversitesi Rektörü Seyit AYDIN’ın oturum başkanlığında, Sümer SÜMER’in ”1.Dünya Savaşı Öncesi Avrupa Konjonktürel Durum ve Savaşın Başlamasına Neden Olan Saraybosna Suikastı” sunumu.

Bartın Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisi Sümer SÜMER’in, Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen ve çeşitli üniversitelerden başvuruların olduğu “Türk Dış Politikası’nda Ermeni Meselesi ” başlığı altında, 100. Yılında Ermeni Meselesi konulu Uluslararası Öğrenci Kongresinde ” Ermeni Diasporası ve Türkiye’ye Uluslararası Etkileri ” adlı bildirisi ve Kastamonu Üniversitesi tarafından düzenlenen ve birçok başvuru alan “100. Yılında Birinci Dünya Savaşı” konulu Birinci Dünya Savaşı Kongresi’nde ”1.Dünya Savaşı Öncesi Avrupa Konjonktürel Durum ve Savaşın Başlamasına Neden Olan Saraybosna Suikastı” bildirisi birçok bildiri arasından seçildi ve kurullar tarafından kabul edildi.

Bildirilerinin kabul edilmesi üzerine sunuma hak kazanan ve Üniversiteler tarafından davet edilen Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisi Sümer SÜMER Sakarya’daki ve Kastamonu’daki bu iki farklı konulu kongrelere katılarak, 21 Nisanda Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde ”Ermeni Diasporası ve Türkiye’ye Uluslararası Etkileri” ve 24 Nisanda da Kastamonu Üniversitesi Konferans Salonunda ”1.Dünya Savaşı Öncesi Avrupa Konjonktürel Durum ve Savaşın Başlamasına Neden Olan Saraybosna Suikastı” adlı bildirilerinin sunumunu yaptı.

Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezinde, Sümer SÜMER’in ” Ermeni Diasporası ve Türkiye’ye Uluslararası Etkileri ” Sunumu.

Kastamonu Üniviersitesi’nde,, Sümer SÜMER’in ”1.Dünya Savaşı Öncesi Avrupa Konjonktürel Durum ve Savaşın Başlamasına Neden Olan Saraybosna Suikastı” adlı Sunumu. Kastamonu Üniviersitesi’nde,, Sümer SÜMER’in ”1.Dünya Savaşı Öncesi Avrupa Konjonktürel Durum ve Savaşın Başlamasına Neden Olan Saraybosna Suikastı” adlı Sunumu. Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezinde, Sümer SÜMER’e ” Ermeni Diasporası ve Türkiye’ye Uluslararası Etkileri ” sunumundan sonra Sakarya Üniversitesi tarafından Teşekkür Belgesi verildi.

Kastamonu Üniviersitesi’nde, Sümer SÜMER’e ”1.Dünya Savaşı Öncesi Avrupa Konjonktürel Durum ve Savaşın Başlamasına Neden Olan Saraybosna Suikastı” adlı sunumundan sonra Kastamonu Üniviersitesi tarafından Teşekkür Belgesi verildi.

Sakarya Üniversitesi Kongre Salonunda, Sümer SÜMER’in ” Ermeni Diasporası ve Türkiye’ye Uluslararası Etkileri ” Sunumu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba, internet siteniz aracılığıyla size ulaşıyorum.