Taner Eyüpoğlu

Taner Eyüpoğlu

02/09/2016 0 Yazar: fatihkalemci

Taner Eyüpoğlu Kimdir? ;03.01.1966 Trabzon İli Maçka ilçesi Mataracı köyünde Dünya’ya gelmişim.Henüz 2 yaşındayken çekilmesi zor olan gurbete; babam,annem ve 8 kardeşim ile Kocaeli iline yerleşmişiz.İlköğretim’imi Ertuğrul Gazi İlk Okulu’nda başarılı bir öğrenci olarak sürdürmeme rağmen o dönemin imkansızlıklarından ötürü eğitimime devam edemedim.
İş hayatına mecburi bir atılım yapmak zorunda olduğum için baba mesleği olan yorgancılık sanatını 25 yıl kadar sürdürdüm.Bu süre zarfında Kocaeli Kültür Sanat ve Eğlence Fuar’ında bulunan Osmanlı Çadırında amatör olarak türkü söylemeye başlamıştım.Türkü söylediğim dönemlerde başta büyük duayen (rahmetli) Erkan OCAKLI , Mehmet AKYILDIZ, Adnan YILMAZ (Kont Adnan), Hülya POLAT,Tarık TÜFEKÇİ,Neşat AYDIN,Koryanalı Hüseyin KÖSE,Cimilli İBO,RECEBİM ve ismini sayamadığım bir çok sanatçı dostlarım ve büyüklerim ile tanışma fırsatı buldum.Zaten sanatçı ruhlu bir aileden gelmekteydim ve Maçkalı Kara Haydar EYÜPOĞLU öz amcamdır.
2000 yılında iş için müracaat etmiş olduğum İzmit Saraybahçe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne temizlik işçisi olarak kabul edildim ve halen temizlik işçisi olarak ta görev yapmaktaym.
Bu zaman süreci içerisinde sizlerinde beğenerek ve ilgiyle dinlediğiniz 3 albüme imza attım.Bu albümlere ait birer tanede klibi sizlerini beğenisine sundum.Albümlerimi siz dinleyenlerimle buluşturmam da maddi ve manevi hiç bir desteğini esirgemeyen değerli arkadaşım ( BİR DOST )Sn. Altan KAÇARAN’a ve CAMSES müzik şirketim adına Cihan AKSAKAL’A bir kez daha teşekkür ederek sonsuz saygılarımı sunuyorum.
Ayrıca bana tüm zor koşullu hayat içerisinde her zaman destek olan ve bana güvenen değerli eşim ve çocuklarıma da teşekkürü her zaman bir borç biliyorum.
Güzel dostukların sürmesi, sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir hayat temennisi ile beni seven sevmeyen tüm herkese teşekkür ediyorum..
Çöpçüler Kralınız
Taner EYÜPOĞLU