fbpx
| 01.12.2020 | TDF - Trabzon Dernekleri Federasyonu

TBMM de VEKİLLERİMİZİ ZİYARET ETTİK

  • 31 Ağustos 2016
  • 0 YORUM
  • 1.530 KEZ OKUNDU
TBMM de VEKİLLERİMİZİ ZİYARET ETTİK

TBMM de VEKİLLERİMİZİ ZİYARET ETTİK

20.Şubat.2014 Perşembe günü TBMM’yi ziyaret ederek Trabzonlu milletvekillerimizi bir kez de yüz yüze görüşerek ve davetiyelerini elden vererek davet ettik.

Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu; Genel Başkan Mustafa Demir Başkanlığında, Başkanvekili Hüseyin Ayaz, Başkanvekili Enver Yılmaz Başkan yardımcısı Faik Hacıbektaşoğlu’ndan oluşan heyet ile TBMM’yi ziyaret ederek Trabzonlu milletvekillerimizi bir kez de yüz yüze görüşerek ve davetiyelerini elden vererek davet ettiler.

Trabzon Dernekleri Federasyonu olarak bizim, 1996 yılında Abdi İpekçi kapalı spor salonunda başlayan ve İstanbul’un değişik mekânlarında her yıl kutladığımız Trabzon’un Kurtuluşu etkinliklerimiz bir yıl öncesinden planlanmış ve hazırlık çalışmalarımız devam ediyor. Bilindiği gibi bu yıl etkinliğimiz; 27 Şubat -02 Mart 2014 tarihlerinde, İstanbul- Feshane Kongre ve Kültür Merkezinde patentli, tescilli “Trabzon’un Kurtuluşunun 96. Yıldönümü Kutlamaları ve Sivil Toplum Kuruluşları Tanıtım Günleri” adıyla gerçekleştirilecektir.

Bu çerçevede Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu olarak daha önce posta ve mail ile etkinliğimize davet ettiğimizi Trabzonlu milletvekillerimizi bir kez de yüz yüze görüşerek ve davetiyelerini elden vererek davet etmek üzere TBMM’yi 20.Şubat.2014 Perşembe günü ziyaret ettik.

 

TBMM de VEKİLLERİMİZİ ZİYARET ETTİK

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba, internet siteniz aracılığıyla size ulaşıyorum.