fbpx
| 01.12.2020 | TDF - Trabzon Dernekleri Federasyonu

ÇALIŞMA EKİBİ ANTALYA’DA

  • 02 Eylül 2016
  • 0 YORUM
  • 1.744 KEZ OKUNDU
ÇALIŞMA EKİBİ ANTALYA’DA

TDF ETKİNLİKLER ÇALIŞMA EKİBİ ANTALYA’DA

Genel Başkan Mustafa Demir başkanlığında Genel Başkan Vekili Hüseyin Ayaz anlaşmalı ajan sahibi Canan Karavit’den oluşan bir heyetle Trabzon’un tanınırlığını daha geniş kitlelere ulaştırma programı çerçevesinde 16 Eylül 2015 tarihinde Antalya’ya gitti.

Trabzon Dernekleri Federasyonu etkinlikler çalışma ekibi, Genel Başkan Mustafa Demir başkanlığında Genel Başkan Vekili Hüseyin Ayaz anlaşmalı ajan sahibi Canan Karavit’den oluşan bir heyetle Trabzon’un tanınırlığını daha geniş kitlelere ulaştırma programı çerçevesinde 16 Eylül 2015 tarihinde Antalya’ya giderek etkinliği birlikte gerçekleştirecekleri Trabzon Kültürünü Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu’nu ziyaret ettiler.

Ziyarette Dernek Başkanı Müslim Kahveci, başkan yardımcıları Yasin Akal, Nail Renkmen, Samim Köse ve Alibey Yaşar’la bir araya geldiler. Heyet burada 17 – 20 Aralik 2015 tarihinde Antalya Cam Piramit’te birlikte gerçekleştirecekleri Trabzon Tanıtım Günleri etkinliğini planlama çalışmaları programını belirledi.

Heyet daha sonra Antalya Emniyet Müdürü Trabzon’lu Hemşehrimiz Sayin Cemil Tombul’u makamında ziyaret ederek TDF nin çalişmalari hakkında bilgiler vererek etkinliklere davet ettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba, internet siteniz aracılığıyla size ulaşıyorum.