ÇALIŞMA EKİBİ ANTALYA’DA

ÇALIŞMA EKİBİ ANTALYA’DA

02/09/2016 0 Yazar: fatihkalemci

TDF ETKİNLİKLER ÇALIŞMA EKİBİ ANTALYA’DA

Genel Başkan Mustafa Demir başkanlığında Genel Başkan Vekili Hüseyin Ayaz anlaşmalı ajan sahibi Canan Karavit’den oluşan bir heyetle Trabzon’un tanınırlığını daha geniş kitlelere ulaştırma programı çerçevesinde 16 Eylül 2015 tarihinde Antalya’ya gitti.

Trabzon Dernekleri Federasyonu etkinlikler çalışma ekibi, Genel Başkan Mustafa Demir başkanlığında Genel Başkan Vekili Hüseyin Ayaz anlaşmalı ajan sahibi Canan Karavit’den oluşan bir heyetle Trabzon’un tanınırlığını daha geniş kitlelere ulaştırma programı çerçevesinde 16 Eylül 2015 tarihinde Antalya’ya giderek etkinliği birlikte gerçekleştirecekleri Trabzon Kültürünü Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu’nu ziyaret ettiler.

Ziyarette Dernek Başkanı Müslim Kahveci, başkan yardımcıları Yasin Akal, Nail Renkmen, Samim Köse ve Alibey Yaşar’la bir araya geldiler. Heyet burada 17 – 20 Aralik 2015 tarihinde Antalya Cam Piramit’te birlikte gerçekleştirecekleri Trabzon Tanıtım Günleri etkinliğini planlama çalışmaları programını belirledi.

Heyet daha sonra Antalya Emniyet Müdürü Trabzon’lu Hemşehrimiz Sayin Cemil Tombul’u makamında ziyaret ederek TDF nin çalişmalari hakkında bilgiler vererek etkinliklere davet ettiler.