TDF GENÇLİK VEKİLİYLE BULUŞTU

TDF GENÇLİK VEKİLİYLE BULUŞTU

29/08/2016 0 Yazar: fatihkalemci

TDF GENÇLİK VEKİLİYLE BULUŞTU

TDF Gençlik Komisyonu Trabzon Gençliğinin sesi olmaya devam ediyor.

Trabzon Gençliği Vekilleriyle buluşuyor projesi kapsamında Gençlik Komisyonu Trabzon’u, Trabzonspor’u ve Trabzon gençliğinin geleceğini konuşmak üzere ilk olarak Trabzon’lu AKP İstanbul milletvekili Oktay SARAL’ı TDF Genel Merkezine davet etti. Sayın Vekilimiz nazik daveti kabul ederek 08/04/2013 Pazartesi 19:30 da TDF Genel merkezine gelerek TDF Yönetim Kurulunu ve Gençlik Komisyonunu ziyaret etti .

Yerel basının da ilgi gösterdiği ziyaretin ilk bölümünde Sayın Vekilimiz Oktay SARAL TDF Yönetim kuruluna gündemdeki güncel konular hakkında açıklamalarda bulundu. Sayın vekilimiz ikinci bölümde TDF Yönetim Kurulu üyelerinin ardından TDF Gençlik Komisyonuyla bir araya geldi. Yaklaşık 2 saat süren gençlikle vekilimizin buluşmasında bir çok konu hakkında karşılıklı fikir alışverişi gerçekleşti. Başta Trabzonspor’un 2011 yılındaki Şampiyonluğunun iadesi ve şike süreci olmak üzere, bölgedeki işsizlik durumu, gündemdeki yasal düzenlemeler, Trabzon’un kültür – turizm potansiyeliyle ilgili çalışmalar gibi pek çok konuda gençler sordu sayın vekilimiz cevapladı. Sayın Vekilimiz gençlerden gelen teklif üzerine Trabzon’la ilgili hazırlanacak her türlü projeye destek vereceğini hatta ortak projeler yürütebileceklerini ifade etti. Buluşmanın sonunda Sayın Vekilimiz ve TDF yetkilileri Trabzon’un temsili ve geleceği için çok verimli bir buluşma olduğunu ifade ettiler. Kapanışta katılımcılar basına birlikte poz verdiler.

TDF Gençlik Komisyonu Başkanı Korkut Yılmaz AYAZ önümüzdeki günlerde diğer Trabzonlu Milletvekillerimizle gençlik buluşmalarına devam edeceklerini, konuyla ilgili davet ve girişimlerin devam ettiğini ifade etti.