TDF HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİREREK GÜÇLENİYOR

TDF HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİREREK GÜÇLENİYOR

01/09/2016 0 Yazar: fatihkalemci

TDF HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİREREK GÜÇLENİYOR

27. Mayıs. 2012 Tarihinde olağan genel kurul sonucu göreve gelen Trabzon Dernekleri Federasyonu yönetimimiz 2015 yılı olağan genel kurul öncesi vizyonunu daha yukarılara taşımak için önemli projelerini birer birer gerçekleştiriyor.

GÜÇLÜ YÖNETİM GÜÇLÜ FEDERASYON

TDF HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİREREK GÜÇLENİYOR

27. Mayıs. 2012 Tarihinde olağan genel kurul sonucu göreve gelen Trabzon Dernekleri Federasyonu yönetimimiz 2015 yılı olağan genel kurul öncesi vizyonunu daha yukarılara taşımak için önemli projelerini birer birer gerçekleştiriyor. TDF yönetim kurulu olarak 2014 yılı etkinliklerinden sonra daha da güçlendiğimizi görmek bizleri heyecanlandırdı ve 2015 hedeflerimizi 2015 yılında yapılacak genel kurula kadar gerçekleştirilmesi düşünülen projelerini hayata geçirmeye başladı.

GENÇLİK’TEN SONRA KADIN KOMİSYONU

Trabzon Dernekleri Federasyonu yönetimi olarak daha önce hayata geçirdiğimiz Gençlik Komisyonumuzun yıllardır yaptığı Türkiye çapında hatta yurt dışındaki çalışmalarıyla önemli iş ve etkinliklere imza atarak onlarca kez ödül almaları, Federasyonumuzun Kadınlar Komisyonu kurmasına neden oldu. TDF- Trabzon Dernekleri Federasyonu yönetici ve üyelerinin hanımları 14 Şubat 2015 Cumartesi günü sabah kahvaltısında Genel Sayman Salih Zeki Durmuşoğlu’nun eşi Asuman Durmuşoğlu ile bir araya gelerek TDF Kadın Komisyonun ilk toplantısını gerçekleştirdiler.

TRABZON DERNEKLERİ FEDERASYONU KADINLARI HAREKETE GEÇİYOR

İstanbul’da faaliyette olan en az 250 Trabzon il ilçe belde köy spor dernekleri İstanbul dışındaki 15 Trabzon ve Trabzonspor İl Derneği Trabzon merkez ve 18 ilçe sivil toplum kuruluşlarımızın Temsilcisi durumunda olan Federasyonumuz 26 Şubat – 01 Mart 2015 tarihleri arasında Feshane kültür merkezinde Trabzon’un kurtuluşu Sivil toplum kuruluşları tanıtım günleri etkinliğini gerçekleştirecektir. İstanbul’da yaşayan hemşerilerimizi kendi ilçe köy derneklerine üye olmaya ve Federasyonumuza delege olarak katılmaya, kadın ve gençlik kollarımızda faaliyet göstermeye davet

Mustafa Demir
Genel Başkan
Trabzon Dernekleri Federasyonu
Yönetim Kurulu Adına