TRABZON ZİYARETİ

TRABZON ZİYARETİ

20/09/2016 0 Yazar: fatihkalemci

TDF HEYETİ TRABZON’A ÇIKARTMA  YAPTI

Merkezi İstanbul Fındıkzade’de bulunan Trabzon Dernekleri Federasyonu Ekim ayında Maltepe sahilde yapacağı Trabzon’un Fethinin 555. Yıl etkinlikleri için kolları sıvadı.

İlk olarak Etkinlikler ile ilgili görüş alış verişinde bulunulmak üzere Federasyon yönetimince genel başkan Mustafa Demir Etkinlik komisyon başkanı  Muzaffer Bayraktar, Salih Zeki Durmuşoğlu, Yusuf Kızıldağ, Arif Kurumahmut,Kadın kolları başkanı Asuman Sula Durmuşoğlu’ndan oluşan  heyet  Trabzon il ve ilçe Belediyelerine ziyaret düzenlendi.Ziyaret kapsamında Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon’a geçtiğimiz aylarda atanan Trabzon Valisi Yücel Yavuz,Milletvekilleri, Ayşe Sula Köseoğlu, Avukat Fatma Benli, Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç,Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Akkaya’yı ziyaret ettiler. Ayrıca Trabzon Vali Yardımcısı Şükrü Karayı’da ziyaret ederek Federasyonumuz adına Trabzon Valiliğine plaket takdimi yapıldı.

Trabzon ziyaretleri ile ilgili açıklama yapan TDF Başkanı Mustafa Demir Trabzon’un Fethinin 555.Yıl dönümü etkinlikleri ile ilgili yapılan görüşmeler son derece olumlu geçmiştir.Bizlerde TDF yönetimi olarak elimizi taşın altına koyarak Maltepe ilçemizde marka şehrimizin fethinin 555. Yıl dönümü etkinliklerini en güzel şekilde yapmak için tüm kadın kollarımız, gençlik kollarımız olarak çalışmalarımıza süratle başladık.Şimdiden Trabzon’umuza ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.