TRABZON GENÇLİĞİ FUTBOL ŞÖLENİ

TRABZON GENÇLİĞİ FUTBOL ŞÖLENİ

31/08/2016 0 Yazar: fatihkalemci

TRABZON GENÇLİĞİ FUTBOL ŞÖLENİNE START VERDİ

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları, Geleneksel dernekler arası 4. halısaha futbol turnuvasının startını 13 Nisan 2014 Pazar günü saat 10:00 – 12:00 arasında Sultangazi Altınser Restaurantta turnuvaya katılan Dernek Başkanları ve takım temsilcilerine verdiği tanışma ve bilgilendirme kahvaltısıyla gerçekleştirdi.
Trabzon Gençliği Futbol Şölenine Start Verdi

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları, Geleneksel dernekler arası 4. halısaha futbol turnuvasının startını 13 Nisan 2014 Pazar günü saat 10:00 – 12:00 arasında Sultangazi Altınser Restaurantta turnuvaya katılan Dernek Başkanları ve takım temsilcilerine verdiği tanışma ve bilgilendirme kahvaltısıyla gerçekleştirdi. Kahvaltıya katılan 16 dernek temsilcilerinin birbiriyle tanışması ve kahvaltı faslından sonra TDF Gençlik Kolları Başkanı İbrahim AKIN yaptığı açılış konuşmasında kahvaltıya iştirak eden Dernek Başkanı ve takım temsilcilerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. Başkan AKIN konuşmasının devamında dernekler arasında oluşturulan birlik beraberlik bağlarının turnuva ile bir adım daha ileri taşınacağını düşündüğünü ifade ederek, turnuvanın dostluk ve karşılıklı anlayış içerisinde geçmesi için tüm derneklerin takım temsilcilerinden gereken özveriyi göstermelerini rica etti. Başkan AKIN’dan sonra sırasıyla turnuvaya katılan tüm dernek temsilcileri turnuva hakkında düşünce ve temennilerini aktardılar. Kahvaltıya katılan Trabzonsporlu Gazeteci Yazar Aksal YAVUZ yaptığı konuşmada güzel, hoş bir birliktelik gördüğünü ve yine bu anlayışla turnuvanın güzel geçmesini ümit ettiğini ifade etti. Konuşmaların ardından 4 erli 4 gruptan oluşacak turnuvanın grup kuraları çekimi gerçekleştirildi. Kura çekimleri sonunda gruplar aşağıdaki gibi oluştu

GRUP
TAKIM(DERNEK) İSMİ
A1
İSTANBUL TRABZONSPORLULAR PLATFORMU
A2
ESENLER TRABZONLULAR DERNEĞİ
A3
ARNAVUTKÖY TRABZONLULAR DERNEĞİ
A4
BEYLİKDÜZÜ TRABZONLULAR DERNEĞİ

B1
BEYKOZ TRABZONSPORLULAR DERNEĞİ
B2
DÜZKÖY İLÇESİ VE KÖYLERİ DERNEĞİ
B3
ÇAYKARA-DERNEKPAZARI KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
B4
TRABZONLU ÜNİVERSİTELİLER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE EĞİTİM DERNEĞİ

C1
OF-HAYRAT KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
C2
MAÇKALILAR PLATFORMU
C3
BAĞCILAR TRABZONLULAR DERNEĞİ
C4
SULTANGAZİ TRABZONLULAR DERNEĞİ

D1
AVCILAR TRABZONLULAR DERNEĞİ
D2
ŞALPAZARI DERNEKLERİ FEDERASYONU
D3
KÖPRÜBAŞI BEŞKÖY DERNEĞİ
D4
BAYRAMPAŞA TRABZONLULAR DERNEĞİ

Turnuva maçları 20 Nisan 2014 Pazar saat 14:00 – 18:00 arasında Bahçelievler’de ( Yenibosna metrobüs durağı ilerisi) Sena halısaha tesislerinde oynanacak.

TDF Gençlik Kolları Başkanı İbrahim AKIN turnuvaya Trabzonlular futbol şöleni havasında başlayıp yine şölen havasında bitirmek istiyoruz. Tüm Trabzon sevdalılarını maçları seyretmeye, derneklerimize ve takımlarına destek olmaya davet ediyoruz dedi.

 

IMG_1290