TRABZONLU GENÇLER SAHADA BULUŞTU

TRABZONLU GENÇLER SAHADA BULUŞTU

31/08/2016 0 Yazar: fatihkalemci

TRABZONLU GENÇLER SAHADA BULUŞTU

4. TDF Gençlik Kolları Dernekler Arası Geleneksel 4. Halısaha Futbol Turnuvasına katılan takımlar
Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kollarının Düzenlediği “Dernekler Arası Geleneksel 4. Halısaha Futbol Turnuvası” İstanbul’da Trabzon’u ve Trabzonspor’u temsil eden derneklerin oluşturduğu 16 takımla 20 Nisan Pazar günü Bahçelievler sena halısaha tesislerinde başladı. 4. sü düzenlenen geleneksel halısaha futbol turnuvasında her geçen yıl katılım artarak devam ediyor. 2011 yılında 4 takımın katılımıyla başlayan turnuvaya, 2012 de 8, 2013 de 12 takım katılırken bu yıl sayı 16 takıma ulaştı. Turnuvaya katılan derneklerin İstanbul’da sivil toplum kuruluşu olarak aktif faaliyet gösteren büyük dernekler olması dikkatlerden kaçmıyor.

Turnuva 4 erli 4 gruptan 16 takımla tek maç üzerinden her Pazar saat 14:00 – 18:00 arasında sena halısaha tesislerinde oynanacak olup, grup maçlarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar çeyrek finale yükselecek, eleme usulü oynanacak olan çeyrek final ve yarı final maçlarından sonra final maçı 11 er kişi ile yöresel sanatçıların vereceği konserlerle birlikte final şöleni şeklinde gerçekleştirilecektir. Turnuvanın ilk haftasında Trabzonlu gençlerin sevgi ve karşılıklı anlayış içerisinde gösterdikleri futbol mücadelesi halısaha futbol turnuvalarına örnek teşkil edip izlenmeye değerdi.

TDF Gençlik Kolları Başkanı İbrahim AKIN Yaptığı açıklamada; Tüm Trabzon sevdalısı futbol tutkunlarını Pazar günleri bu genç arkadaşlarımızı izlemeye ve onlara destek olmaya davet ediyoruz. Turnuvaya katılan dernek takımlarımızın temsilcilerinin takımlarına ve oyuncularına destek olmalarını ümit ediyoruz. Yarın bu gençlerin bu derneklerde faydalı işler yapmasını istiyorsak bu gençlere yol göstermeli, dernekçiliği şimdiden kendilerine aşılamalıyız ki onlarda derneklerine sahip çıksınlar, dedi.

Başkan AKIN, Ayrıca katılımlarıyla turnuvamıza renk katan tüm derneklerimizin başkan, yönetici ve oyuncu gençlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, birde turnuvanın düzenlenmesine katkılarından dolayı değerli sponsorlarımız; Amorti Tekstil, Sempati Pardesü, Kaan Makina, Filika Restaurant, Kuzey Gayrimenkul, Nokta Gıda, Anıl Damper, Kevenoğlu Tekstil, Gündoğdu İnşaat Plastik’e teşekkürlerimi iletiyorum diye sözlerine ekledi

4. TDF Gençlik Kolları Dernekler Arası Geleneksel 4. Halısaha Futbol Turnuvasına katılan takımlar

 

İSTANBUL TRABZONSPORLULAR PLATFORMU ARNAVUTKÖY TRABZONLULAR DERNEĞİ
ESENLER TRABZONLULAR DERNEĞİ BEYLİKDÜZÜ TRABZONLULAR DERNEĞİ
BEYKOZ TRABZONSPORLULAR DERNEĞİ ÇAYKARA DERNEKPAZARI K.Y. DERNEĞİ
TÜSED(TRABZONLU ÜNİVERSİTELİLER) DÜZKÖY İLÇESİ VE KÖYLERİ DERNEĞİ
BAĞCILAR TRABZONLULAR DERNEĞİ OF HAYRAT K. Y. DERNEĞİ
MAÇKALILAR PLATFORMU SULTANGAZİ TRABZONLULAR DERNEĞİ
AVCILAR TRABZONLULAR DERNEĞİ KÖPRÜBAŞI BEŞKÖY DERNEĞİ
ŞALPAZARI DERNEKLERİ FEDERASYONU BAYRAMPAŞA TRABZONLULAR DERNEĞİ