fbpx
| 05.12.2020 | TDF - Trabzon Dernekleri Federasyonu

TRABZONSPOR SAHAYA TDF ETKİNLİK PANKARTI İLE ÇIKTI

  • 31 Ağustos 2016
  • 0 YORUM
  • 1.305 KEZ OKUNDU
TRABZONSPOR SAHAYA TDF ETKİNLİK PANKARTI İLE ÇIKTI

TRABZONSPOR SAHAYA TDF ETKİNLİK PANKARTI İLE ÇIKTI
Trabzonsporlu futbolcularımız; 19 Ekim 2014 tarihinde oynanan Trabzonspor – Mersin İdmanyurdu maçına Federasyonumuz tarafından hazırlanan “23-26 Ekim 2014 de Trabzon Fethi ve Trabzon Tanıtım Günleri etkinliğinde İstanbul-Feshane de buluşalım. Trabzon Dernekleri Federasyonu” pankartıyla çıktılar.
Trabzon’la ilgili derneklerin çatı kuruluşu olan Trabzon Dernekleri Federasyonumuz, ilimizin ve bölgemizin kültür, sanat, tarih, spor, turizm vb. değerlerinin tanıtımını ön planda tutan etkinlikler düzenlemektedir. Bu amaçla Trabzon Valiliği, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 18 İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığının katılımıyla 23-26 Ekim 2014 tarihlerinde Feshane- Kongre ve Kültür Merkezinde ‘’Trabzon’un Fethinin 553. Yıl Dönümü Kutlamaları ve Trabzon Tanıtım Günleri’’ adı altında gerçekleştirilecek etkinliğimizin tanıtım ve duyuru çalışmaları kapsamında hazırlanan pankartımızı, gözbebeğimiz Trabzonspor’umuzun değerli futbolcuları maça çıktıklarında saha ortasında açtılar ve pankartla tanıtıma destek verdiler.

Trabzonspor’umuzun yönetimini ve değerli futbolcularını maça pankartla çıkarak tanıtıma destek verdikleri için kutluyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Trabzons Dernekleri Federasyonu
Yönetim Kurulu

TDF-PANKART

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba, internet siteniz aracılığıyla size ulaşıyorum.