fbpx
| 01.12.2020 | TDF - Trabzon Dernekleri Federasyonu

TÜM HEMŞERİLERİMİZİN DİKKATİNE

  • 31 Ağustos 2016
  • 0 YORUM
  • 859 KEZ OKUNDU
TÜM HEMŞERİLERİMİZİN DİKKATİNE

TÜM HEMŞERİLERİMİZİN DİKKATİNE

Trabzon Dernekleri Birliği 2005 yılında Avrupa Birliği Uyum Yasaları Uyarınca“Trabzon Dernekleri Federasyonu” adını almıştır.

TÜM HEMŞERİLERİMİZİN DİKKATİNE

Trabzon Dernekleri Federasyonumuzun temelleri; İstanbul’da faaliyette bulunan Trabzon’un İl ve ilçe dernek başkanlarının 1995 yılında bir araya gelmesi sonucu Trabzon Dernekleri Birliği olarak atılmıştır.

Trabzon Dernekleri Birliği 2005 yılında Avrupa Birliği Uyum Yasaları Uyarınca“Trabzon Dernekleri Federasyonu” adını almıştır. Bu çerçevede başta İstanbul’da yaşayan hemşerilerimiz olmak üzere bütün Trabzonluların sesi olma gayreti içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. escort bayanlar

96. KURTULUŞ YILDÖNÜMÜMÜZÜ BİRLİKTE KUTLAYALIM

?Trabzon Dernekleri Federasyonu olarak bizim, 1996 yılında Abdi İpekçi kapalı spor salonunda başlayan ve İstanbul’un değişik mekânlarında her yıl kutladığımız Trabzon’un Kurtuluşu etkinliklerimiz bir yıl öncesinden planlanmış ve hazırlık çalışmalarımız devam ediyor. Bu yıl etkinliğimiz; 27 Şubat -02 Mart 2014tarihlerinde, İstanbul- Feshane Kongre ve Kültür Merkezinde patentli, tescilli “Trabzon’un Kurtuluşunun 96. Yıldönümü Kutlamaları ve Sivil Toplum Kuruluşları Tanıtım Günleri” adı altında yapılacaktır.
?Federasyonumuzun isim, logo ve markalarını taklit eden ve bu eylemleri de tarafımızdan dava konusu yapılmış olan, TRABZON FEDERASYONU tarafından, 22 Şubat 2014tarihinde, 19.00 – 24.00 saatleri arasında Hakkari İlimizin Renklendirmesiyle, İstanbul, Sinan Erdem Spor Salonunda TRABZON’UN KURTULUŞ ŞÖLENİ adı altında izinsiz bir etkinlik düzenlenmektedir.

?Trabzon Dernekleri Federasyonu olarak adımıza tescilli marka olan ”24 Şubat Trabzon’un Kurtuluşu Etkinliği” ibaresini“TRABZON Kurtuluş Şöleni” ibaresi şeklinde adımız ve logomuz markalarımız ile iltibas oluşturacak biçimde federasyonumuzdan izin almadan yapamayacaklarını bildikleri halde, toplumu yanılttıklarını görüyoruz. Söz konusu yerde Hakkâri ilimiz ile birlikte yapılacak bu etkinliğin içeriğinden ve sonuçlarından sorumlu değiliz.

?Bu kapsamda Marka Tescil haklarımızı ihlal eden ve imajımızı zedeleyen bu etkinlik hakkında gerekli girişimler yapılmış ve hukuki işlemler devam etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

TÜM HEMŞERİLERİMİZİN DİKKATİNE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba, internet siteniz aracılığıyla size ulaşıyorum.