fbpx
| 26.01.2021 | TDF - Trabzon Dernekleri Federasyonu

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE KARADENİZ RÜZGARI

  • 29 Ağustos 2016
  • 0 YORUM
  • 1.239 KEZ OKUNDU
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE KARADENİZ RÜZGARI

Yıldız Teknik Üniversitesinin Trabzonlu Rektörü İsmail YÜKSEK evsahipliğinde YTÜ üniversitesinde gerçekleşen Karadeniz gecesine Trabzonspor Başkanı İbrahim HACIOSMANOĞLU, Trabzonlu işadamları , Bürokratlar ve Trabzon STK Temsilcilerinin katıldı.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Trabzon Çaykaralı olan Rektörü Prof. Dr. İsmail YÜKSEK ev sahipliği yaptığı Karadeniz gecesinde spordan siyasete,bürokrasiden eğitime binlerce Trabzonluyu bir araya getirmeyi başardı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Kampüsü’nde gerçekleşen yemekte rektör misafirleri konser öncesi verilen kokteyl ve yemekle ağarladı. Trabzonlu iş adamları, bürokratlar ile Trabzonlu üniversite öğrencileri bir araya gelerek kaynaştılar ve tanıştılar, sonrasında ise yemek yediler. yemekten sonra konser programının açılışını kemençe üstadı Yusuf Cemal KESKİN yaptı. Üstad kemençesi ve söylediği türkülerle salonu çoştururken, üstad’ın kemençesi eşliğinde sahneye çıkan TDF Gençlik Kolları Erkek Horon Ekibi izleyenleri performansıyla etkiledi.

Gecenin sonunda Karadeniz müziğinin yükselen yıldızı Resul DİNDAR sahne alarak Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Karadeniz ezgileriyle gecenin yıldızı oldu. Salonu tamamen dolduran Trabzonlu öğrenciler karadeniz ezgileriyle adeta davutpaşa kampüsünü salladılar.

Geceye katılanlar arasında Aydın Üniversitesi sahibi Mustafa AYDIN, Trabzonspor Başkanı İbrahim HACIOSMANOĞLU , Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyeleri , Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa DEMİR ve Yönetim Kurulu Üyeleri, KuzeyYıldızı Trabzonsporlular Derneği Başkanı İsmail Turgut ÖKSÜZ,

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE KARADENİZ RÜZGARI

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba, internet siteniz aracılığıyla size ulaşıyorum.