sv

ANKARA ÇIKARMASI

17 Mayıs 2017 11:54

ANKARA ÇIKARMASI
Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları heyeti dün Ankara’ya giderek çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. TDF Gençlik Kolları Başkanı Abdülkadir MERİÇ, Başkan Vekilleri Oğuzhan USTA, Hakan İLHAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Bayram UZUNOĞLU, İsmail KIZILDAĞ’dan oluşan heyet önce Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü Anıtkabirde, MHP Lideri Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ ve BBP Lideri Muhsin YAZICIOĞLU’nu kabirlerinde ziyaret ederek dua ile yad ettiler.
Heyet daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisine geçerek bir çok vekille çeşitli ziyaretler gerçekleştirip TDF Gençlik Kollarının yaptığı çalışmalar ve gelecekteki projeleri hakkında bilgi verdiler. TDF Gençlik Kolları bu kapsamda MHP lideri Devlet BAHÇELİ, MHP Osmaniye milletvekili Ruhi ERSOY, CHP Grup Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Akif HAMZAÇEBİ, AK Parti Grup Başkan Vekili Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Erol KAYA, Aziz BABUŞÇU, Ahmet Hamdi ÇAMLI, Hasan TURAN, Erkan KANDEMİR, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih CORA’yı ziyaret ettiler
TDF Gençlik Kolları Başkanı Abdülkadir MERİÇ; Ankara programı bizler için çok faydalı ve verimli geçti. Bizleri Mecliste misafir eden değerli vekillerimize ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkür ederiz, ifadelerini kullandı.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.